
Ліжко двоспальне без матраца Белен 160х200 см сосна каньйон з фасадом дуб корабельний з ламелями
- В наявності
- Код: 20007082
9 930 ₴
Двоспальне ліжко з ламелями Белен 160 (сосна каньйон/дуб корабельний) без матраца від фабрики Gerbor-холдинг - в мінімалістичному стилі характеризується стильним дизайном, простотою форм і великою функціональністю. Для виготовлення використаний ламінований ДСП з виразним деревним малюнком. А завдяки купівлі інших елементів модульної системи Gerbor Belen сосна каньйон Ви уникнете необхідності витрачати час на пошук предметів меблів, що поєднуються між собою.
Розміри рекомендованого матраца 160х200 см (матрац замовляється додатково).
- Ширина - 164.5 см
- Висота – 109.5 см
- Глибина – 207.3 см
Технічні характеристики:
- Корпус та фасади: ЛДСП.
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- cпособи оплати: карткою на сайті, кредит, розрахунковий рахунок, оплата частинами, післяплата за передоплатою 20%.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару у відділенні необхідно обов'язково оглянути на предмет цілісності упаковки та товару;
- Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, зробити фото упаковки та пошкодженої деталі з усіх боків. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося пошкодження, це не буде вважатися гарантійним випадком.
* У комплекті йде інструкція для самостійного збирання або збирання майстром.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" представляє широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 207.3 см |
| Ширина ліжка | 164.5 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 109.5 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Ізніжжя ліжка | ДСП ламінована |
| Ніжки | ЛДСП |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір Корпусу/Фасаду | Сосна каньон / Дуб корабельный |
- Ціна: 9 930 ₴








