
Меблі для домашнього кабінету Evora зелений та дуб лефкас у стилі неокласика
- Під замовлення
Відправка з 17 травня 202696 668 ₴
Розкішна спальня Evora у стилі неокласика від польської компанії Helvetia з лаконічним дизайном та приємною кольоровою гамою для сучасного інтер'єру. Корпус та фасади виконані з ламінованого ДСП у двох кольорах: зелений та дуб лефкас. Незвичайне поєднання текстур виглядає дуже елегантно. Комплект поєднує в собі кілька практичних та містких елементів, завдяки яким Ви можете чудово облаштувати простір вашої вітальні або їдальні. Суворі лінії та мінімалізм у декорі ідеально поєднуються як із класичним так і з сучасним інтер'єром.
Ви можете замовити готовий комплект системи Evora для вітальні, для спальні або вибрати необхідні елементи з усієї модульної системи Evora.
Елементи комплекту (ширина/висота/глибина):
- Шафа-вітрина - 126х200х42 см
- Стелаж - 71х200х42 см
- Письмовий стіл із двома тумбами - 180х77х70 см
Технічні характеристики:
- Корпус та фасади: ЛДСП;
- Напрямні: повного висування.
Ви можете вибрати потрібні елементи із системи Evora:
Доставка і оплата:
- товар відправляємо Вам новий, у розібраному вигляді, у фабричному пакуванні з інструкцією та фурнітурою для самостійного складання;
- перед відправкою, товар перевіряємо на предмет цілісності;
- відправляємо Новою поштою, вартість доставки оплачується додатково за тарифами перевізника;
- способи оплати: карткою на сайті, безготівковий розрахунок, кредит, оплата частинами, на картку підприємця або післяплатою по передоплаті у 10%;
- якщо товар є в наявності, відправлення на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 30-60 робочих днів, з моменту передоплати 10%, якщо товар є на складі в Польщі.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару у відділенні чи кур'єра потрібно обов'язково перевірити його щодо цілісності і комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді Вам необхідно оформити акт прийому-передачі у відділенні або кур'єра, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкодження на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію або деталь.
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не є гарантійним випадком.
* У комплекті йде інструкція для самостійного складання або складання майстром.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" пропонує широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Helvetia |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори столу | ламінована ДСП |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 180 см |
| Глибина столу | 70 см |
| Висота столу | 77 см |
| Габаритні розміри стаціонарної тумби | |
| Ширина тумби | 52 см |
| Глибина тумби | 42 см |
| Висота тумби | 54 см |
| Габаритні розміри шафи для документів | |
| Ширина шафи | 150 см |
| Глибина шафи | 62 см |
| Висота шафи | 216 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір Корпусу/Фасаду | Зелений і дуб лефкас |
| Склад комплекту | Шкаф-витрина, стеллаж, письменный стол |
- Ціна: 96 668 ₴




