-13%Коричневі кухонні стільці Look із шкірозамінника з чорними металевими ніжками Польща
- Під замовлення
- Код: LOOKCBR
Відправка з 19 квітня 20262 342 ₴
2 037,54 ₴
Стілець Look (коричневий) з м'яким сидінням, спинкою зі стьобаної оббивкою з екошкіри надає моделі особливого шарму і міцним металевим каркасом чорного кольору. Модель виконана з якісних і надійних матеріалів і готова до інтенсивного щоденного використання. Стілець Look в сучасному стилі, може виконувати роль як обідньої стільці для дому чи закладів громадського харчування, так і офісного - для конференц-залів і переговорних кімнат.
Сучасний м'який стілець Look із шкірозамінника коричневого з чорними металевими ніжками від польського виробника Signal
Доставка і оплата:
- стільці доставляються покупцю в розібраному вигляді, в заводській упаковці з інструкцією;
- перед відправкою, кожен стілець перевіряється на предмет цілісності;
- відправляємо Новою поштою та Делівері;
- способи оплати: на картку, розрахунковий рахунок, кредит;
- якщо товар в наявності, оправлення на наступний день після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "Під замовлення" - строк поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 10%, якщо товар є на складі в Польщі.
Гарантія та повернення:
- Якщо товар прибув пошкоджений, то на відділенні Вам потрібно оформити акт прийому-передачі, де в деталях описати пошкодження які є, включаючи і пошкодження на коробці. Після чого ми відправляємо Вам іншу позицію;
- Якщо, при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося ушкодження, це не буде вважатися гарантійним випадком.
Характеристики м'якого стільця Look:
- Колір оббивки - коричневий;
- Матеріал оббивки - екокожа;
- Колір ніжок - чорний;
- Матеріал ніжок - метал;
- Навантаження по вазі - до 100 кг;
- Країна виробника - Польща;
- Країна збірки - Китай.

Розміри стільця:
- Загальна висота стільця
- 88 см; - Висота ніжок стільця
- 50 см; - Ширина стільця
- 45 см; - Глибина сидіння
- 38 див.
Оригінальний стілець Цибулю коричневий з шкірозамінника з чорними ніжками може використовуватися в поєднанні з обіднім або робочим столом
Стілець Цибулю є результатом кропіткої роботи дизайнерів, яка поєднує оригінальний і сучасний дизайн, завдяки чому стілець легко впишеться в будь-який інтер'єр. Оббивка з мармурового шкірозамінника надає стільцю неперевершений вигляд, а зручна широка спинка і м'яке комфортне сидіння забезпечують додатковий комфорт при розміщенні на стільці.
Інші різновиди стільців цієї моделі можна переглянути за посиланням - Signal Look.

Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Китай |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Тип меблів | стілець |
| Колір оббивки | Коричневий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Спинка | фанера |
| Сидіння | фанера |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Висота | 880 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сидіння | 500 мм |
| Вага | 5.4 |
| Максимальне навантаження по вазі, кг | 100 |
| Об'ємна вага | 0.06 м. куб |
| Обивний матеріал | екошкіра |
- Ціна: 2 037,54 ₴








