
Шафа для документів офісний лівобічний Connect А модульний кольору дуб сонома трюфель / антрацит
- В наявності 3 од.
- Код: CONNECT_AL
9 042 ₴
Шафа офісний з полицями Connect А лівий з модульної серії Connect - це сучасна функціональна система в лаконічному стилі для сучасного і стильного офісу. Усі елементи системи мають зручні розміри і їх можна комбінувати по необхідності. Прості, але стильні форми та нейтральні кольори роблять колекцію Коннект зрозумілою і максимально комфортною для використання. Фасади і каркас виконано з ламінованого ДСП 18 мм двох кольорів - дуб сонома трюфель / антрацит. Ніжки з регульованою висотою. Меблі виготовлені з якісних матеріалів, що забезпечить їй довговічність на довгі роки. Інші елементи серії Коннект Ви можете вибрати по посиланню.
Розміри:
висота - 195 см
ширина - 95 см
глибина - 42 см
Шафа офісна для документів Connect А Intarsio лівий модуль кольору дуб сонома трюфель / антрацит
Доставка і оплата:
- Меблі доставляються в розібраному вигляді з інструкцією;
- Перед відправкою, все перевіряється на предмет цілісності;
- Відправляємо Новою поштою та Делівері;
- Способи оплати: на картку, розрахунковий рахунок, кредит;
- Якщо товар в наявності, оправлення на наступний день після замовлення (понеділок - п'ятниця).
Гарантія та повернення:
- Якщо товар прибув пошкоджений, то на відділенні Вам потрібно оформити акт прийому-передачі, де в деталях описати пошкодження які є, включаючи і пошкодження на коробці. Після чого ми відправляємо Вам іншу позицію;
- Якщо, при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося ушкодження, це не буде вважатися гарантійним випадком.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intarsio |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість зовнішніх полиць | 6 шт. |
| Кількість внутрішніх полиць | 6 шт. |
| Кількість стулок (дверей) | 1 шт. |
| Наявність замку | Ні |
| Тип меблів | шафа для документів |
| Тип фасаду | розпашний |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри | |
| Висота шафи | 195 см |
| Глибина шафи | 42 см |
| Ширина шафи | 95 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 82.3 |
| Об'ємна вага | 0.151 |
| Особливості | орієнтування - лівий |
| Колір | Дуб сонома трюфель / Антрацит |
- Ціна: 9 042 ₴









