
М'які оксамитові стільці VM N-46 капучино для вітальні на чорному металевому каркасі
- Готово до відправки
- Код: N-46-cappuccino-velvet/ b
2 925 ₴
Стілець N 46 (велюр капучіно) від меблевого бренду Vetro Mebel так само доступний в інших кольорах. М'який стілець зі стьобаної оксамитовою оббивкою в поєднанні з металевими ніжками чорного кольору, створює фантастичну композицію, відповідну до інтер'єрів в сучасному стилі. Модель виконана з якісних, міцних матеріалів і готова до інтенсивного щоденного використання. Такий стілець підходить як для сучасної вітальні, так і для просторої кухні з нотками гламур, також може виконувати роль офісного крісла для конференц-залів і переговорних кімнат.
Сучасний м'який оксамитовий стілець N-46 капучино на чотирьох ніжках для спальні виробника Vetro Mebel
Характеристики стільця:
- Матеріал обивки - велюр;
- Колір оббивки - капучіно;
- Ніжки - фарбований метал;
- Колір ніжок - чорний;
- Навантаження по вазі - до 100 кг;
- Країна збірки - Китай.
Розміри стільця:
- Загальна висота стільця
- 85 см; - Глибина сидіння
- 58 см; - Ширина стільця
- 50 см; - Висота ніжок стільця
- 52 див.
Доставка і оплата:
- меблі доставляються покупцю в розібраному вигляді, в заводській упаковці з інструкцією;
- перед відправкою, всі меблі перевіряється на предмет цілісності;
- відправляємо Новою поштою та Делівері;
- способи оплати: на картку, розрахунковий рахунок, кредит;
- якщо товар в наявності, оправлення на наступний день після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- замовлення від 10000грн, відправляємо по передоплаті 10%.
Гарантія та повернення:
- Якщо товар прибув пошкоджений, то на відділенні Вам потрібно оформити акт прийому-передачі, де в деталях описати пошкодження які є, включаючи і пошкодження на коробці. Після чого ми відправляємо Вам іншу позицію;
- Якщо, при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося ушкодження, це не буде вважатися гарантійним випадком.
Оригінальний стілець N-46 з велюру кольору капучіно з чорними металевими ніжками в стилі лофт
Стілець Вітро Меблі Н-46 є результатом кропіткої роботи дизайнерів, яка поєднує оригінальний і сучасний дизайн, завдяки чому стілець легко впишеться в будь-який інтер'єр. Стілець з оббивкою з модною велюрової тканини, яка цінується за виняткову м'якість, а зручна спинка і м'яке комфортне сидіння забезпечують додатковий комфорт при розміщенні на стільці.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vetro Mebel |
| Країна виробник | Китай |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Тип меблів | стілець |
| Колір оббивки | Кава з молоком |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Спинка | фанера |
| Сидіння | фанера |
| Обивний матеріал | Оксамит |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 580 мм |
| Висота | 850 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота ніжок стільця | 520 мм |
| Оригінальна назва кольору | Капучіно |
| Вага | 6.3 |
| Максимальне навантаження по вазі, кг | 100 |
| Об'ємна вага | 0.068 м. куб |
- Ціна: 2 925 ₴













