-10%Обідні білі стільці з штучної шкіри Berlin на чотирьох ніжках для вітальні
- В наявності 1 од.
- Код: MD000252
4 590 ₴
4 131 ₴
Обідній стілець Berlin (білий) від меблевого бренду Nicolas так само доступний в інших кольорах. М'який стілець з оббивкою з екошкіри в поєднанні з фарбованими металевими ніжками в тон сидіння, створює фантастичну композицію, відповідну до інтер'єрів в сучасному і класичному стилі. Так само, з боків сидіння є невеликі бортики, завдяки чому, стілець є більш комфортним у використанні. Модель виконана з якісних і міцних матеріалів і готова до інтенсивного щоденного використання. Стілець Ніколас Берлін підходить як для сучасної вітальні, так і для кухні з нотками гламур, також може виконувати роль офісного крісла для конференц-залів і переговорних кімнат.
Білий обідній стілець для вітальні Nicolas Berlin на білому каркасі
Характеристики стільця:
- колір оббивки - білий;
- матеріал оббивки - екошкіра;
- колір ніжок - білий;
- ніжки - фарбований метал;
- матеріал каркаса - метал + мдф;
- рекомендоване навантаження - не більше 120 кг;
- країна виробника - Україна;
- країна збірки - Китай.
Розміри стільця:
- Загальна висота стільця
- 91 см; - Глибина стільця
- 60 см; - Ширина стільця
- 52 см.
Доставка і оплата:
- меблі доставляються покупцю в розібраному вигляді, в заводській упаковці з інструкцією;
- перед відправкою, всі меблі перевіряються на предмет цілісності;
- відправляємо Новою поштою та Делівері;
- способи оплати: картою на сайті, кредит, оплата частинами, безготівковий розрахунок;
- якщо товар в наявності, відправка на наступний день після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- замовлення від 10000грн, відправляємо по передоплаті 10%.
Гарантія та повернення:
- Якщо товар прибув пошкоджений, то на відділенні Вам потрібно оформити акт прийому-передачі, де в деталях описати пошкодження які є, включаючи і пошкодження на коробці. Після чого ми відправляємо Вам іншу позицію;
- Якщо, при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося ушкодження, це не буде вважатися гарантійним випадком.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" представляє широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nicolas |
| Країна виробник | Китай |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Колір каркасу | Білий |
| Колір оббивки | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 910 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал, МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне навантаження по вазі, кг | 120 |
| Матеріал ніжок | Фарбований метал |
| Поворотний | Немає |
- Ціна: 4 131 ₴







