-10%Бежеві стільці з еко шкіри Geneva з металевими ніжками в колір оббивки
- В наявності
- Код: MD000556
7 245 ₴
6 521 ₴
Обідній стілець Geneva (бежевий) від меблевого бренду Nicolas так само доступний в інших кольорах. Стілець обтягнутий легкою у догляді і практичною екошкірою. В ролі наповнювача використаний меблевий пінополіуретан, який відмінно тримає форму, дозволить довго сидіти не відчуваючи дискомфорту. Основа стільця - 4 металеві ніжки пофарбовані в колір оббивки. Обідній стілець Ніколас Женева виконаний з міцних матеріалів і готовий до інтенсивного щоденного використання. Така модель стільця створює композицію, відповідну до інтер'єрів в сучасному стилі, може виконувати роль як домашнього обідньої стільця, так і офісного - для конференц-залів і переговорних кімнат.
Сучасні стільці Nicolas Geneva бежевого кольору з оббивкою зі шкірозамінника для дому та офісу
Характеристики стільця:
- колір оббивки – бежевий;
- матеріал оббивки - екошкіра;
- колір ніжок – бежевий;
- ніжки – фарбований метал;
- матеріал каркасу - метал + мдф;
- наповнювач – меблевий пінополіуретан;
- максимальне навантаження - не більше 120 кг;
- країна виробника – Україна;
- країна збирання - Китай.
Розмір: 47 х 61 х 85 см.
Доставка і оплата:
- меблі доставляються покупцю в розібраному вигляді, в заводській упаковці з інструкцією;
- перед відправкою, всі меблі перевіряються на предмет цілісності;
- відправляємо Новою поштою та Делівері;
- способи оплати: картою на сайті, кредит, оплата частинами, безготівковий розрахунок;
- якщо товар в наявності, відправка на наступний день після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- замовлення від 10000грн, відправляємо по передоплаті 10%.
Гарантія та повернення:
- Якщо товар прибув пошкоджений, то на відділенні Вам потрібно оформити акт прийому-передачі, де в деталях описати пошкодження які є, включаючи і пошкодження на коробці. Після чого ми відправляємо Вам іншу позицію;
- Якщо, при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося ушкодження, це не буде вважатися гарантійним випадком.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" представляє широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nicolas |
| Країна виробник | Китай |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Колір оббивки | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 610 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал, МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сидіння | 450мм |
| Максимальне навантаження по вазі, кг | 120 |
| Матеріал ніжок | Фарбований метал |
| Поворотний | Немає |
| Колір ніжок | Бежевий |
- Ціна: 6 521 ₴









