
Чорне металеве полуторне ліжко Violetta 120х200 см вишня антична на дерев'яних ніжках
- Під замовлення
- Код: V-CH-VIOLETTA_120-LOZ-CZE
Відправка з 12 квітня 202611 296 ₴
+380 (97) 690-05-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Елегантне полуторне ліжко Violetta 120 від польської компанії Halmar з ламелями без матраца. Каркас ліжка виготовлений із сталі та пофарбований порошковою фарбою у чорний колір. Ніжки, що переходять у узголів'я та узніжжя, виконані з дерева в кольорі вишня антична. Добре продуманий дизайн та ретельно підібрані матеріали забезпечують комфортне та багаторічне використання. Дана модель не тільки гарантує комфортний та безпечний сон, а й ідеально доповнить спальню, оформлену у стилі модерн.
Розміри рекомендованого матраца 120х200 см (матрац замовляється додатково).
- Ширина - 123 см
- Висота - 96 см
- Глибина - 210 см
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, розрахунковий рахунок;
- якщо товар є в наявності, оправлення на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн. за одиницю відправляються після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Ліжко Халмар Віолетта вишня антична та чорний зі сталі та дерева
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розмір спального місця | 120х200 |
| Розміри рекомендованого матраца | 120х200 |
| Стан | Новий |
| Тип ліжка | полуторне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Колір (відтінок) меблів | Вишня, Чорний |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 205 см |
| Ширина ліжка | 123 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 120 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Узголів'я ліжка | натуральне дерево, сталь |
| Ізніжжя ліжка | натуральне дерево |
| Каркас ліжка | сталь |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 25.8 |
| Об'ємна вага | 0.097 м.куб |
| Колір ліжка | Вишня антична, чорний |
- Ціна: 11 296 ₴






