
Білі пластикові барні стільці у скандинавському стилі без спинки з подушкою H-86 на чотирьох ніжках для кухні
- Під замовлення
- Код: V-CH-H/86
Відправка з 15 квітня 20263 610 ₴
+380 (97) 690-05-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Барний стілець без спинки H-86 у скандинавському стилі від польської компанії Halmar. Сидіння зроблене із поліпропілену білого кольору, а подушка обтягнута тканиною сірого кольору. Ніжки виготовлені з дерев'яної фанери з підставкою для ніг зі сталі, пофарбованої порошковою фарбою у чорний колір. Стілець відмінно виглядатиме в сучасних інтер'єрах як на кухонному острові, так і в кав'ярні, а також у ресторані чи пабі.
Барний стілець хокер без спинки Halmar H-86 білий з поліпропілену на чотирьох ніжках для кафе
Розміри стільця:
- Загальна висота стільця
- 81 см; - Глибина сидіння
- 42 см; - Ширина стільця
- 43 см; - Висота ніжок стільця
- 76 см.
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, кредит, розрахунковий рахунок, оплата частинами;
- якщо товар є в наявності, оправлення на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 10%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн. за одиницю відправляються після 10% передоплати.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Квадратний барний стілець з подушкою H-86 білий з поліпропілену, тканини та сталі
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Колір оббивки | Сірий |
| Тип | Барний стілець |
| Габаритні розміри | |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 810 мм |
| Глибина табуретки | 420 мм |
| Висота табуретки | 760 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал ніжок | Фанера, сталь |
| Максимальне навантаження по вазі, кг | 100 |
| Матеріал стільця | Поліпропілен |
| Вага (кг) | 6.4 |
| Об'ємна вага | 0.051 м куб. |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Для дорослих |
| Висота | 760 мм |
| Ширина | 430 см |
| Глибина | 420 мм |
- Ціна: 3 610 ₴












