
Темно-сірі стільці з підлокітниками у вінтажному стилі K-304 на мідних ніжках для вітальні
- Під замовлення
- Код: V-CH-K/304-KR
Відправка з 15 квітня 20266 017 ₴
Дуже зручний стілець K-300 від польської компанії Halmar приваблює своїм дизайном. Спинка та сидіння обтягнуті екологічною шкірою темно-сірого та коричневого кольору. Білий рядок підкреслює унікальність стільця. Профільовані ніжки виготовлені із сталі мідного кольору. Добре продуманий дизайн, ідеальне поєднання кольорів та ретельно підібрані матеріали забезпечують комфортне та тривале використання. Стілець чудово вписується в сучасні інтер'єри вітальні, кухні або домашнього кабінету, оформлені в стилі гламур або вінтаж.
М'який стілець з підлокітниками зі шкірозамінника Halmar K-304 темно-сірий на мідних ніжках для домашнього кабінету
Розміри стільця:
- Загальна висота стільця
- 81 см; - Глибина сидіння
- 59 см; - Ширина стільця
- 57 см; - Висота ніжок стільця
- 47 см.
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, кредит, розрахунковий рахунок, оплата частинами;
- якщо товар є в наявності, оправлення на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 10%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн. за одиницю відправляються після 10% передоплати.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Стілець з підлокітниками K-304 темно-сірий з екошкіри та сталі
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий, Сірий |
| Колір оббивки | Темно-сірий |
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 570 мм |
| Глибина | 590 мм |
| Висота | 810 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір ніжок | Мідний |
| Максимальне навантаження по вазі, кг | 120 |
| Вага (кг) | 7.3 |
| Об'ємна вага | 0.135 м. куб |
| Матеріал ніжок | Сталь з порошковим фарбуванням |
| Обивний матеріал | екошкіра |
- Ціна: 6 017 ₴






