
Темно-зелені стільці з оксамиту з високою спинкою Halmar K-416 на хромованих ніжках для вітальні
- Під замовлення
- Код: V-CH-K/416-KR-C.ZIELONY
Відправка з 16 квітня 20262 239 ₴
М'який стілець K-416 польської компанії Halmar у класичному виконанні, що привертає увагу своїм шармом. Спинка та сидіння виконані з оксамитової тканини темно-зеленого кольору, доступний в інших кольорах. Тонкі профільовані ніжки виготовлені з хромованої сталі. Елегантна стьобана прострочка, що прикрашає поверхню сидіння та передню частину спинки, додає шарму. Завдяки стильному дизайну та використанню модних кольорів ця унікальна модель неодмінно стане джерелом натхнення для багатьох сучасних інтер'єрів. Він, безперечно, прикрасить будь-яку зі смаком оформлену їдальню або стильно обставлену сучасну вітальню. Також чудово підійде для громадських місць, наприклад, кафе, елегантних барів чи ресторанів.
Стілець із високою спинкою з оксамитової тканини Halmar K-416 темно-зелений на хромованих ніжках для ресторану
Розміри стільця:
- Загальна висота стільця
- 101 см; - Глибина сидіння
- 54 см; - Ширина стільця
- 43 см; - Висота ніжок стільця
- 47 см.
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, кредит, розрахунковий рахунок, оплата частинами;
- якщо товар є в наявності, оправлення на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 10%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн. за одиницю відправляються після 10% передоплати.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Стілець із високою спинкою K-416 темно-зелений на хромованих ніжках
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Тип меблів | стілець |
| Стан | Новий |
| Колір оббивки | Темно-зелений |
| Колір (відтінок) меблів | Зелений |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір каркасу | Хром |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1010 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Глибина | 540 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | Оксамит |
| Каркас стільця | хромована сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне навантаження по вазі, кг | 120 |
| Вага (кг) | 5.5 |
| Об'ємна вага | 0,040 м.куб |
- Ціна: 2 239 ₴











