
Полуторне ліжко Snow 140х200 см білого матового кольору в кімнату підлітка
- В наявності 2 од.
- Код: SNWL14-C50
11 596 ₴
Полуторне ліжко Snow 140 польського виробника Forte - елемент модульної системи Snow яка складається з безлічі функціональних модулів, завдяки яким, можна створити практичний і функціональний інтер'єр спальні або кімнати підлітка. Каркас ліжка з узголів'ям виконані з білого матового ламінованого ДСП.
Розміри рекомендованого матраца та ламельної основи 140х200 см (матрац і ламелі замовляються окремо).
Додатково ліжко можна укомплектувати ящиком для білизни.
- Колір виготовлення: білий матовий
- Матеріали виготовлення: ламіноване ДСП
- Ширина ліжка: 145.6 см
- Довжина ліжка: 204.8 см
- Висота узголів'я: 80.5 см
- Розмір спального місця: 140х200 см
Модульна система Сноу Форте у мінімалістичному стилі характеризується простими геометричними формами з декоративним горизонтальним фрезеруванням та лаконічними хромованими ручками. Краї меблів захищені кромкою з АБС, збільшуючи довговічність меблів. Також ви можете вибрати інші елементи модульної системи за посиланням — модульна система Snow Forte.
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцеві в розібраному вигляді, у заводському пакуванні;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправку здійснюємо – Новою поштою;
- cпособи оплати: карткою на сайті, кредит, розрахунковий рахунок, оплата частинами, накладний платіж за передоплатою 20%;
- якщо товар "на замовлення" - термін поставки з Польщі 6-9 тижнів з моменту передоплати 20%.
Гарантія та повернення:
- При отриманні у відділенні необхідно обов'язково оглянути на предмет цілісності упаковку та товар;
- Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, зробити фото упаковки та пошкодженої деталі з усіх боків. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося пошкодження, це не буде вважатися гарантійним випадком.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" представляє широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Польща |
| Тип ліжка | полуторне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Ні |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 140х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Колір | Білий |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 140*200 |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 140 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 204.8 см |
| Ширина ліжка | 145.6 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 80.5 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Ніжки | ЛДСП |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Ні |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'ємна вага | 0.093 м. куб |
| Вага | 41.5 |
| Узголів'я | Так |
| Ізножье | Ні |
- Ціна: 11 596 ₴








