
Кутова кухня класика Роксана 250х300 см з фасадом прованс темний
- В наявності 1 од.
66 106 ₴
Кухня Роксана з широким асортиментом елементів ефективно заповнить будь-який кухонний простір. Корпус виконаний із ламінованого ДСП, а фасади виготовлені із МДФ. Якісні кріплення роблять кухню зручною та надійною в експлуатації. У поєднанні з ефектними матованими скляними вітринами, утворюється єдиний стильний комплекс, здатний підкорити серце найвибагливішої господині. Завдяки великому асортименту корпусів, що включають як стандартні так і не стандартні елементи, можна меблювати кухню будь-яких розмірів.
- Колір корпусу: каштан
- Колір фасадів: прованс темний


Параметри кухні:
- Ширина кухні – 5500 мм
- Глибина нижніх елементів – 525 мм
- Висота нижніх елементів – 816 мм
- Глибина верхніх елементів – 325 мм
- Висота верхніх елементів – 800 мм
- Матеріал корпусу: ЛДСП
- Матеріал фасадів: МДФ
- Напрямні: роликові
Переваги модульної кухні Роксана:
Корпус та фасади виготовлені із ламінованого ДСП та МДФ - не містить шкідливих для людини клеїв та смол.
У комплект кухні шириною 550 см входить:
Нижні елементи:
- кутове закінчення - 30 см
- тумба з шухлядками - 50 см - 2 шт.
- тумба під вбудовану духову шафу - 60 см
- кут - 60*100 см
- тумба з шухлядками - 80 см
- тумба з шухлядками - 60 см
Верхні елементи:
- кутові полиці - 30 см
- шафа - 50 см - 2 шт.
- шафа під витяжку - 60 см
- кут - 60*60 см
- шафа - 80 см
- шафа вітрина - 80 см
- відкриті полиці - 15 см
Пенал під вбудований холодильник - 60 см
Стільниця замовляється додатково (вартість залежить від товщини та кольору).
Ось всі елементи кухні Роксана, з яких можна скомплектувати кухню будь-якого розміру:

Модульна кухня - це набір, який складається з великої кількості елементів, які можна замовляти окремо та скомпонувати ідеальний для Вас набір кухні.
Вартість залежить від обраних Вами комплектуючих та прораховується менеджером інтернет-магазину.
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю в розібраному вигляді, у заводському пакуванні;
- перед відправленням, меблі перевіряються на цілісність;
- відправляємо Новою поштою;
- методи оплати: картою на сайті, на картку, кредит, оплата частинами, розрахунковий рахунок, накладний платіж по передоплаті 50%;
- якщо товар є у наявності на фабриці, відправлення раз в тиждень;
- якщо товар "під замовлення" - то за погодженням дати виготовлення на фабриці.
Гарантія та повернення:
- Якщо товар прибув пошкоджений, то у відділенні Вам потрібно оформити акт прийому-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. Після чого ми надсилаємо Вам нову заміну;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
* У комплекті йде інструкція для самостійного збирання або збирання майстром.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" представляє широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип кухонного гарнітура | модульний |
| Форма кухонного гарнітура | кутовий |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Каштан |
| Комплектація барною стійкою | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики кухонного гарнітура | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Повне висування скриньки | Так |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Матеріал виготовлення кухонного гарнітура | |
| Фасад | МДФ |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Габаритні розміри кухонного гарнітура | |
| Довжина нижнього рівня | 5500 мм |
| Глибина нижнього рівня | 525 мм |
| Висота нижнього рівня | 816 мм |
| Довжина верхнього рівня | 5500 мм |
| Глибина верхнього рівня | 325 мм |
| Висота верхнього рівня | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір Корпусу/Фасаду | Каштан / прованс темний |
| Виробник | Світ Меблів |
- Ціна: 66 106 ₴








