-13%Сучасні стільці для вітальні Nuvo сірий оксамит з подушкою в повній спинці на чорних ніжках
- Під замовлення
- Код: NUVOVCSZ
Відправка з 16 квітня 20269 226 ₴
8 026,62 ₴
Елегантний стілець Nuvo з подушкою вражає не лише своїм зовнішнім виглядом, а й зручністю використання. Спинка та сидіння обтягнуті оксамитовою тканиною темно-бежевого кольору, доступний в іншому кольорі. Каркас та ніжки виготовлені зі сталі та пофарбовані порошковою фарбою у чорний. Стильне плетіння на спинці стільця надає шарму. Дана модель неодмінно додасть елегантності будь-якому інтер'єру вітальні, їдальні або кафе. Відкрийте для себе унікальне поєднання стилю, комфорту та функціональності, а ретельно підібрані матеріали забезпечать тривале використання.
Стильний стілець із напівкруглою спинкою Nuvo Velvet сірий оксамит на чорних ніжках у кімнату
Розміри стільця:
- Загальна висота стільця
- 86 см; - Глибина сидіння
- 47 см; - Ширина стільця
- 62 см; - Висота ніжок стільця
- 50 см.
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці з інструкцією для збирання;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою та Делівері;
- способи оплати: карткою на сайті, безготівковий розрахунок, кредит, оплата частинами, на картку підприємця;
- якщо товар є в наявності, відправлення на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- Якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі;
- Товари вартістю від 10 000 грн за одиницю відправляються після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
М'який стілець з напівкруглою спинкою Нуво сірий і чорний з оксамиту та металу
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий, Чорний |
| Колір оббивки | Сірий |
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Тип опор | 4 ніжки, Ніжки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Обивний матеріал | Велюр, Оксамит |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 620 мм |
| Глибина | 470 мм |
| Висота | 860 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне навантаження по вазі, кг | 120 |
| Вага (кг) | 11.8 |
| Об'ємна вага | 0.153 м куб. |
| Країна бренду | Польща |
- Ціна: 8 026,62 ₴













