-13%Сірі оксамитові стільці Prince Velvet з високою спинкою на хромованих ніжках у вітальню
- Під замовлення
- Код: PRINCEVSZCH
Відправка з 16 квітня 20266 153 ₴
5 353,11 ₴
+380 (97) 690-05-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Елегантний стілець Prince Velvet від польської компанії Signal прикрасить будь-яку вітальню чи їдальню. Оббитий сірим оксамитом, має естетичний вертикальний рядок, а висока спинка нагадує старовинні королівські крісла, але виконана в сучасному стилі, доступний в інших кольорах. Хромовані блискучі ніжки цікавої форми додають чарівності та забезпечують поєднання сучасності з гламурним стилем.
Сірі м'які стільці з високою спинкою Signal Prince Velvet з оксамиту на хромованих ніжках для вітальні
Розміри стільця:
- Загальна висота стільця
- 100 см; - Глибина сидіння
- 44 см; - Ширина стільця
- 46 см; - Висота ніжок стільця
- 50 см.
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, розрахунковий рахунок;
- якщо товар є в наявності, оправлення на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн. за одиницю відправляються після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
М'які стільці з високою спинкою Сигнал Принц сірі з оксамиту та хромованої сталі
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір каркасу | Хром |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Тип меблів | стілець |
| Виробник | Signal |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Колір оббивки | Сірий |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Спинка | оксамитова тканина |
| Каркас стільця | хромована сталь |
| Обивний матеріал | Оксамит |
| Сидіння | Оксамит |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1000 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Глибина | 440 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'ємна вага | 0.094 м куб. |
| Вага (кг) | 7.5 |
- Ціна: 5 353,11 ₴








