-13%М'які оксамитові бежеві стільці Mila D Velvet на металевих ніжках кольору дуб в спальню
- В наявності 8 од.
- Код: MILADVDBE
2 441 ₴
2 123,67 ₴
М'який стілець Mila D Velvet від польської компанії Signal дуже зручний та комфортний обтягнутий приємною на дотик оксамитовою тканиною бежевого кольору, доступний в інших кольорах. Елегантний стьобаний прострочка, що прикрашає поверхню сидіння і передню частину спинки, також додає шарму. Профільовані ніжки виготовлені з металу та пофарбовані порошковою фарбою у колір дуба. Завдяки своєму дизайну та кольоровій гамі, стілець буде ідеально виглядати як в інтер'єрі в стилі модерн, так і в строгому лофтовому аранжуванні.
Бежеві м'які стільці Signal Mila D Velvet з оксамитової тканини на металевих ніжках кольору дуб у вітальню
Розміри стільця:
- Загальна висота стільця
- 86 см; - Глибина сидіння
- 41 см; - Ширина стільця
- 45 см; - Висота ніжок стільця
- 49 см.
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, розрахунковий рахунок;
- якщо товар є в наявності, оправлення на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн. за одиницю відправляються після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
М'які стільці Сигнал Міла Д бежеві з оксамиту та металу
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір оббивки | Бежевий |
| Тип меблів | стілець |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | Оксамит |
| Каркас стільця | метал |
| Сидіння | Оксамит |
| Спинка | оксамитова тканина |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 410 мм |
| Висота | 860 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'ємна вага | 0.063 м. куб |
| Вага (кг) | 5.2 |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Максимальне навантаження по вазі, кг | 110 |
| Ширина | 450 см |
- Ціна: 2 123,67 ₴





