-13%Чорний комп'ютерний стіл з підсвічуванням B-216 120х60 см на металевих ніжках
- Під замовлення
- Код: B216C
Відправка з 15 квітня 20266 645 ₴
5 781,15 ₴
Комп'ютерний стіл B-216 від польської компанії Signal зі світлодіодним підсвічуванням у бокових кромках стільниці, підсклянником, навушниками та шнуром-органайзером. Стільниця виконана з ламінованого ДСП чорного кольору. Профільовані ніжки виготовлені з металу та пофарбовані порошковою фарбою в чорний матовий колір. Універсальний дизайн дозволяє вписатися в багато інтер'єрів, а ретельно підібрані матеріали забезпечують комфортне та багаторічне використання. Ця модель обов'язково прикрасить будь-який інтер'єр, оформлений у сучасному стилі.
Комп'ютерний стіл з підсвічуванням Signal B-216 120х60 см дуб на чорних матових ніжках в кімнату
- Довжина - 120 см
- Ширина - 60 см
- Висота - 76 см
Доставка та оплата:
- товар доставляється покупцеві в розібраному вигляді, у заводському пакованні;
- перед відправленням товар перевіряється на предмет цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: картою на сайті, розрахунковий рахунок;
- якщо товар є, оправа на наступний день, після замовлення (понеділок — п'ятниця);
- якщо товар "Під замовлення" — термін постачання 10-14 робочих днів із моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн за одиницю вирушають після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- Під час отримання товару, потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передавання, де в деталях описати пошкодження, які є, включно з ушкодженням на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми відправляємо Вам нову позицію або деталь;
- Якщо, у разі отримання Ви не оглядали товар, а вдома виявилися ушкодження, це не буде вважатися гарантійним випадоком.
Комп'ютерний стіл Сигнал B-216 чорний з ламінованого ДСП та металу
- функціональність, довговічність, зносостійкість і унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтеся до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Китай |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Так |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Особливості | Підстаканники |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 760 мм |
| Вага | 19 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1200 мм |
| Глибина стільниці | 600 мм |
| Висота від підлоги | 760 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | метал |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Підсвічування | Так |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Ширина столу | 60 мм |
| Висота столу | 76 мм |
| Глибина столу | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'ємна вага | 0.084 м. куб |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний, Червоний |
- Ціна: 5 781,15 ₴





