
Стільці з підлокітниками бежевий велюр Magic із чорними металевими ніжками в їдальню
- Під замовлення
- Код: MAGICB28
Відправка з 18 квітня 20263 567 ₴
Півкрісло Magic бежевого кольору компанії Intarsio — це ідеальний стілець із зручною посадкою який дозволить довго сидіти не відчуваючи дискомфорту, доступний в інших кольорах. Зручна спинка напівкруглої форми переходить в підлокітники. Для оббивки стільця використана приємна на дотик велюрова тканина. Каркас стільця - 4 металеві ніжки чорного кольору. Завдяки стриманому дизайну, зручній посадці і міцної конструкції стілець прослужить вам довгий час не втративши первинний зовнішній вигляд. Крісло Magic в сучасному стилі буде гармонійно виглядати в вітальні, спальні, дитячої, кухні, закладах громадського харчування, офісах і переговорних кімнатах.
Сучасний оксамитовий стілець з підлокітниками Intarsio Magic бежевий для спальні в стилі лофт
Характеристики м'якого стільця:
- Колір оббивки - бежевий;
- Матеріал обивки - велюр;
- Колір ніжок - чорний;
- Матеріал ніжок - метал;
- Максимальне навантаження - до 100 кг;
- Країна виробника - Україна;
- Країна збірки - Китай.
Розміри стільця:
- Загальна висота стільця
- 87 см; - Висота ніжок стільця
- 48 см; - Ширина стільця
- 57 см; - Ширина сидіння
- 45 см; - Ширина сидіння
- 58 см; - Глибина сидіння
- 43 см.
Доставка і оплата:
- меблі доставляються покупцю в розібраному вигляді, в заводській упаковці з інструкцією;
- перед відправкою, всі меблі перевіряються на предмет цілісності;
- відправляємо Новою поштою та Делівері;
- способи оплати: картою на сайті, кредит, оплата частинами, безготівковий розрахунок;
- якщо товар в наявності, відправка на наступний день після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- замовлення від 10000грн, відправляємо по передоплаті 10%.
Гарантія та повернення:
- Якщо товар прибув пошкоджений, то на відділенні Вам потрібно оформити акт прийому-передачі, де в деталях описати пошкодження які є, включаючи і пошкодження на коробці. Після чого ми відправляємо Вам іншу позицію;
- Якщо, при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося ушкодження, це не буде вважатися гарантійним випадком.
Оригінальне півкрісло Интарсио Меджик бежевого кольору з підлокітниками для кафе і ресторанів
Крісло Меджик є результатом копіткої роботи дизайнерів, яка поєднує оригінальний і сучасний дизайн, завдяки чому стілець легко впишеться в будь-який інтер'єр. Стілець з оббивкою з модної велюрової тканини, яка цінується за виняткову м'якість, а зручна спинка і м'яке комфортне сидіння забезпечують додатковий комфорт при розміщенні на стільці.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" представляє широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Колір оббивки | Бежевий |
| Виробник | Intarsio |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Тип опор | Ніжки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Спинка | фанера |
| Сидіння | фанера |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Висота | 870 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7.5 |
| Максимальне навантаження по вазі, кг | 100 |
| Об'ємна вага | 0.118 м. куб |
- Ціна: 3 567 ₴








