
Полуторне ліжко на ніжках Evora 140х200 см зелене та дуб лефлакс темний без матраца
- Під замовлення
- Код: 24ZRJU30
Відправка з 02 травня 202623 166 ₴
Полуторне ліжко на ніжках Evora 140 з ламелями без матраца у стилі неокласика від польської компанії Helvetia із модульної системи Evora з лаконічним дизайном та приємною кольоровою гамою для сучасного інтер'єру. Корпус та фасади виконані з ламінованого ДСП у двох кольорах: зелений та дуб лефлакс темний. Незвичайне поєднання текстур виглядає дуже елегантно. Комплект поєднує в собі кілька практичних та містких елементів, завдяки яким Ви можете чудово облаштувати простір вашої вітальні або їдальні. Суворі лінії та мінімалізм у декорі ідеально поєднуються як із класичним так і з сучасним інтер'єром.
Розміри рекомендованого матраца 140х200 см (матрац замовляється окремо).
- Ширина - 150 см
- Висота – 89 см
- Глибина – 211 см
Технічні характеристики:
- Корпус та фасади: ЛДСП.
Ви можете вибрати потрібні елементи із системи Evora:
Доставка і оплата:
- товар відправляємо Вам новий, у розібраному вигляді, у фабричному пакуванні з інструкцією та фурнітурою для самостійного складання;
- перед відправкою, товар перевіряємо на предмет цілісності;
- відправляємо Новою поштою, вартість доставки оплачується додатково за тарифами перевізника;
- способи оплати: карткою на сайті, безготівковий розрахунок, кредит, оплата частинами, на картку підприємця або післяплатою по передоплаті у 10%;
- якщо товар є в наявності, відправлення на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 30-60 робочих днів, з моменту передоплати 10%, якщо товар є на складі в Польщі.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару у відділенні чи кур'єра потрібно обов'язково перевірити його щодо цілісності і комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді Вам необхідно оформити акт прийому-передачі у відділенні або кур'єра, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкодження на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію або деталь.
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не є гарантійним випадком.
* У комплекті йде інструкція для самостійного складання або складання майстром.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" пропонує широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Helvetia |
| Країна виробник | Польща |
| Тип ліжка | полуторне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 140х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Зелений |
| Колір | Зелений |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 140*200 |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 140 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 211 см |
| Ширина ліжка | 150 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 89 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Ізніжжя ліжка | ДСП ламінована |
| Ніжки | ЛДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір Корпусу/Фасаду | Зелений і дуб лефлакс темний |
| Вага (кг) | 56 |
- Ціна: 23 166 ₴









