
Стільці кухонні чорні M-75 з оббивкою зі штучної шкіри на металевих ніжках
- Готово до відправки
- Код: M-75-black/ black
3 555 ₴
Елегантний стілець Vetro Mebel M-75 – ідеальний вибір для сучасних інтер'єрів. Спинка та сидіння обтягнуті шкірозамінником чорного кольору, доступний в інших кольорах. Витончені ніжки виготовлені з металу та пофарбовані порошковою фарбою у чорний колір. Декоративна прошивка надає шарму. Завдяки універсальному дизайну стілець буде вписуватися як у класичні, так і в сучасніші аранжування, збагачуючи інтер'єр та додаючи йому оригінальності. Для його виробництва використовуються матеріали найвищої якості, що робить його чудовою пропозицією для тих, хто шукає міцні меблі, які прослужать довгі роки.
Стілець із шкірозамінника Vetro Mebel М-75 чорний з металевими ніжками в кімнату
Розміри стільця:
- Загальна висота стільця
- 89 см; - Глибина сидіння
- 60.5 см; - Ширина стільця
- 51 см; - Висота ніжок стільця
- 49 см.
Доставка і оплата:
- стільці доставляються покупцю в розібраному вигляді, в заводській упаковці з інструкцією;
- перед відправкою, кожен стілець перевіряється на предмет цілісності;
- відправляємо Новою поштою та Делівері;
- способи оплати: на картку;
- якщо товар в наявності, оправлення на наступний день після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- замовлення від 10000 грн, відправляємо по передоплаті 10%.
Гарантія та повернення:
- Якщо товар прибув пошкоджений, то на відділенні Вам потрібно оформити акт прийому-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. Після чого ми надсилаємо Вам іншу позицію;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Стілець Вітро M-75 чорний зі шкірозамінника та металу
Стільці М-75 завдяки своєму стриманому дизайну, зручній посадці і міцної конструкції рекомендується для застосування не тільки в домашніх умовах, але і в офісах, кафе і барах.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Колір оббивки | Чорний |
| Виробник | Vetro Mebel |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Тип опор | 4 ніжки, Ніжки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 510 мм |
| Глибина | 605 мм |
| Висота | 890 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.372 |
| Обивний матеріал | штучна шкіра |
- Ціна: 3 555 ₴













