
Чорні стільці з ручкою Goopy з оксамитовою оббивкою на чорних металевих ніжках у вітальню
- В наявності 2 од.
- Код: GOOPYBK
2 794 ₴
Елегантний стілець Goopy від меблевої компанії Intarsio можна використовувати вдома на кухні або у вітальні поруч із обіднім столом, а також у конференц-кімнатах офісів, переговорних, ресторанах, кафе чи інших громадських просторів. Спинка та сидіння обтягнуті оксамитовою тканиною черного кольору, доступний в іншому кольорі. Витончені ніжки виготовлені зі сталі та пофарбовані порошковою фарбою у чорний колір. Зручна ручка у верхній частині спинки дозволяє легко відсунути стілець від столу. Елегантна стяжка надає шарму, а ретельно підібрані матеріали забезпечують комфортне та багаторічне використання.
Стілець із високою спинкою Intarsio Goopy чорний оксамит на чотирьох металевих ніжках для офісу
Характеристики м'якого стільця:
- Колір оббивки – чорний;
- Матеріал оббивки - оксамит;
- Колір ніжок – чорний;
- Матеріал ніжок – метал;
- Навантаження за вагою - до 100 кг.
Розміри стільця:
- Загальна висота стільця
- 90 см; - Висота сидіння стільця
- 49 см; - Ширина стільця
- 47 см; - Глибина сидіння
- 49 см.
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці з інструкцією для самостійного складання;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправку здійснюємо – Новою поштою або Делівері;
- Способи оплати: карткою на сайті, кредит, розрахунковий рахунок, оплата частинами, післяплата за передоплатою 10%.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару, його потрібно обов'язково оглянути на предмет цілісності пакування та самого виробу;
- Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, зробити фото пакування та пошкодженої деталі з усіх боків. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося, що товар пошкоджений, це не буде вважатися гарантійним випадком.
Стілець з ручкою Інтарсіо Гупі чорний з оксамиту та металу
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" представляє широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Колір оббивки | Чорний |
| Виробник | Intarsio |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Тип опор | 4 ніжки, Ніжки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Спинка | фанера |
| Сидіння | фанера |
| Обивний матеріал | Оксамит |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 470 мм |
| Глибина | 480 мм |
| Висота | 900 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне навантаження по вазі, кг | 100 |
| Вага стільця (кг) | 6 |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Країна бренду | Україна |
- Ціна: 2 794 ₴












