
Ліжко полуторне з підсвічуванням Rondino 140х200 см дуб пісочний та білий глянець для підлітка
- В наявності 1 од.
- Код: RDNL242-T30
18 187 ₴
Полуторне ліжко з підсвічуванням 140 з м'яким узголів'ям з екошкіри від польського виробника Forte з модульної системи Rondino. Ніжні кольори меблів, проста та повітряна форма - надають йому неповторного стилю та створюють романтичну атмосферу. Корпус та фасади виготовлені з ламінованого ДСП у двох кольорах: дуб пісочний та білий глянець. Родзинкою цього спального гарнітура є включене в комплект світлодіодне підсвічування шафи та ліжка, яке розставляє акценти. Всі елементи колекції чудово поєднуються між собою, створюючи повноцінний ансамбль композиції, а ретельно підібрані матеріали забезпечують комфортне та тривале використання.
Розміри рекомендованого матраца і ламельної основи 140х200 см (матрац і ламелі замовляються окремо).
- Ширина – 146.2 см
- Висота – 87.7 см
- Глибина – 209.6см
Технічні характеристики:
- Корпус та фасади: ЛДСП.
Ви можете вибрати потрібні елементи із системи Rondino:
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцеві в розібраному вигляді, у заводському пакуванні;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправку здійснюємо – Новою поштою;
- cпособи оплати: карткою на сайті, кредит, розрахунковий рахунок, оплата частинами, накладний платіж за передоплатою 20%;
- якщо товар "на замовлення" - термін поставки з Польщі 6-9 тижнів з моменту передоплати 20%.
Гарантія та повернення:
- При отриманні у відділенні необхідно обов'язково оглянути на предмет цілісності упаковку та товар;
- Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, зробити фото упаковки та пошкодженої деталі з усіх боків. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося пошкодження, це не буде вважатися гарантійним випадком.
* У комплекті йде інструкція для самостійного збирання або збирання майстром.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" представляє широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Польща |
| Тип ліжка | полуторне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Ні |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 140х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Колір | Білий |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 140*200 |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 140 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 209.6 см |
| Ширина ліжка | 146.2 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 87.7 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Ніжки | ЛДСП |
| Додаткові характеристики ліжка | |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір Корпусу/Фасаду | Дуб пісочний/Білий глянець |
| Об'ємна вага | 0.021 м. куб |
| Вага (кг) | 81.6 |
| Обивний матеріал | екошкіра |
- Ціна: 18 187 ₴






