Стілець N 45 (кожзам сірий антик) сучасний і елегантний стілець від меблевого бренду Vetro Mebel так само доступний в інших кольорах і матеріалах. Стілець зі стьобаної оббивкою зі штучної шкіри в поєднанні з металевими ніжками, створює фантастичну композицію, відповідну до інтер'єрів в сучасному стилі. Модель виконана з якісних, міцних матеріалів і готова до інтенсивного щоденного використання. Такий стілець підходить як для сучасної вітальні, так і для кухні з нотками гламур, також може виконувати роль офісного крісла для конференц-залів і переговорних кімнат.
Стильний стілець Vetro Mebel N-45 сірий антик зі штучної шкіри з металевими ніжками в їдальню
Характеристики стільця:
- Матеріал оббивки - штучна шкіра;
- Колір оббивки – сірий антик;
- Ніжки – метал;
- Навантаження за вагою - до 100 кг;
- Країна збирання - Китай.
Размеры стула:
- Загальна висота стільця
- 84 см; - Глибина сидіння
- 54 см; - Ширина стільця
- 52 см; - Висота ніжок стільця
- 49 см.
Доставка і оплата:
- меблі доставляють покупцю в розібраному вигляді, у заводській упаковці з інструкцією;
- перед відправкою, всі меблі перевіряються щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою та Делівері;
- методи оплати: на картку, розрахунковий рахунок, кредит;
- якщо товар є в наявності, оправлення на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- замовлення від 10000грн, відправляємо за передоплатою 10%.
Гарантія та повернення:
- Якщо товар прибув пошкоджений, то на відділенні Вам потрібно оформити акт прийому-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. Після чого ми надсилаємо Вам іншу позицію;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
М'який стілець N-45 сірий антик з екошкіри та металу
Стілець Вітро Меблі N-45 є результатом копіткої роботи дизайнерів, яка поєднує оригінальний і сучасний дизайн, завдяки чому стілець легко впишеться в будь-який інтер'єр. Стілець із зручною спинкою та м'яким комфортним сидінням забезпечують додатковий комфорт при розміщенні на стільці. А завдяки своєму стриманому дизайну, зручній посадці рекомендується для застосування не тільки в домашніх умовах, а й в офісах, кафе і навіть ресторанах.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Колір оббивки | Сірий |
| Виробник | Vetro Mebel |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип опор | 4 ніжки, Ніжки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Спинка | фанера |
| Сидіння | фанера |
| Обивний матеріал | Екошкіра, Штучна шкіра |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 520 мм |
| Глибина | 540 мм |
| Висота | 840 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.4 |
| Максимальне навантаження по вазі, кг | 100 |
| Об'ємна вага | 0.074 м. куб |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Колір ніжок | Сріблястий |
| Колір стільця | Сірий антик, нікель |
- Ціна: 3 105 ₴









