
Чорні оксамитові стільці Lucky з металевими ніжками у вітальню
- Під замовлення
- Код: ME.LUCKY/CZ/V/K
Відправка з 12 квітня 20262 495 ₴
Стильний стілець Lucky - ідеальний вибір для стильної вітальні, їдальні або елегантного кафе. Спинка та сидіння обтягнуті оксамитовою тканиною чорного кольору, доступний в іншому кольорі. Витончені ніжки виготовлені зі сталі та пофарбовані порошковою фарбою у чорний колір. Елегантна прострочка надає шарму. Унікальне поєднання геометричної спинки та ковшеподібного сидіння робить стілець центром уваги будь-якого простору. Універсальний дизайн дозволяють йому ідеально вписатися як в сучасний, так і класичний інтер'єр, а також в інтер'єр в стилі лофт. Ретельно підібрані матеріали забезпечують комфортне та тривале використання.
Кухонний стілець зі спинкою Lucky чорний з оксамитовою оббивкою на металевих ніжках в стилі лофт
Розміри стільця:
- Загальна висота стільця
- 86 см; - Глибина сидіння
- 58 см; - Ширина стільця
- 47 см; - Висота ніжок стільця
- 49 см.
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю новий, у розібраному вигляді та фабричному пакуванні з інструкцією та фурнітурою для самостійної збірки;
- перед відправкою, товар перевіряється на цілісність;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, сплата частинами, в кредит, безготівково та післяплатою по передоплаті у 10%;
- якщо товар є в наявності, відправка протягом 1-3 днів після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "під замовлення" - термін доставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Стілець м'який Лаки чорний з оксамиту та сталі
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Колір оббивки | Чорний |
| Виробник | MEBEL ELITE |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Тип опор | 4 ніжки, Ніжки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | сталь покрита фарбою |
| Обивний матеріал | Оксамит |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 490 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 860 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Глибина | 580 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал ніжок | Сталь з порошковим фарбуванням |
- Ціна: 2 495 ₴













