
Кресло компьютерное с поддержкой спины Mason черная сетка с регулировкой подголовника и подлокотников
- Під замовлення
- Код: V-CH-MASON-FOT
Відправка з 11 квітня 20266 144 ₴
Ергономічне комп'ютерне крісло Mason поєднує сучасний дизайн з функціональністю. Спинка та сидіння обтягнуті сітчастою тканиною чорного кольору. Хрестовина виготовлена з поліпропілену та встановлена на прогумовані коліщатка. Можливість регулювання точки підтримки спини, регульовані підлокітники та підголівник роблять крісло зручним та забезпечують комфортне сидіння протягом тривалого часу. Крісло має механізм Multiblock.
Переваги ергономічного крісла:
- Контурна спинка допомагає підтримувати правильну поставу хребта та полегшує роботу м'язів спини при тривалому сидінні.
Особливості
- Фіксує кут нахилу спинки у кількох положеннях (від 0° до 135°).
- Дозволяє активувати або блокувати розгойдування.
- Регулює рівень жорсткості гойдання залежно від ваги користувача.
- Оснащується пристроєм антишок-ефект, який дозволяє крісло плавно повернутися в робоче положення.
Комп'ютерне крісло сітка Halmar Mason чорне з регульованою спинкою, підголовником та підлокітниками для підлітка
Розміри крісла:
- Загальна висота стільця
- 120-130 см; - Глибина сидіння
- 62 см; - Ширина стільця
- 62 см; - Висота ніжок стільця
- 49-59 см.
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, розрахунковий рахунок;
- якщо товар є в наявності, оправлення на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн. за одиницю відправляються після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Комп'ютерне крісло ергономічне Халмар Мейсон чорне з тканини та поліпропілену
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 62 см |
| Глибина крісла | 62 см |
| Висота з урахуванням спинки | 120 см |
| Висота посадкової частини крісла | 49 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 49 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 59 см |
| Вага крісла | 15 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик |
| Підлокітник | пластик |
| Хрестовина | пластик |
| Основний оббивний матеріал | Сітка |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Поворот підлокітника під кутом (навколо своєї осі) | Ні |
| Кут нахилу підголівника | Ні |
| Регулювання поперекового валика | Ні |
| Механізм гойдання | Так |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Так |
| Синхромеханізм | Так |
| Колір каркасу | Чорний |
| Можливість регулювання висоти підлокітників | Так |
| Тип механізму | Multi-block |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'ємна вага | 0.118 м. куб |
- Ціна: 6 144 ₴













