Набір пластикових меблів Keter Bahamas Set 230686 графіт
Комплект складається з двох кресел з м'якими подушками, кавового столика і двомісного дивана. Підходить для використання в ресторанах, в офісах, на курортах, зонах відпочинку, в готелях, а також в коттеджах або загородних будинках. Компактний, стильний і легкий садовий комплект меблів Keter Bahamas Set чудово вписується в дизайн приусадебных садов, терас, жилых зон отдыха. Легка, прочна і довговічна меблі з штучного ротанга з легкістю впишеться практично в будь-який інтер'єр.
Завдяки міцному термостійкому поліпропілену меблі не пригріваються в ухід, стійкі до неблагоприятным погодним умовам, не вигорають на сонці, не гніють і не ржавіють, стійкі до ударів, тому довгий час зберігає хороший вигляд.
Кресла включають в себе подушки на сиденье з застежкою-молнией. Ви можете легко оновити підушки або замінити їх іншим малюнком (змініть наволочку). Підкладка подушки виготовлена з поліестеру, покритого тонким слоем тефлону, тому вони не боятся легкої мороси.
Комплект меблів Bahamas Set зручний у використанні, простий, стильний і легкий в уході. Може бути доповнений доповненим диваном, кріслами, обіднім столом та іншими елементами серії Bahamas , які будуть гармоніювати один з одним, створюючи модульну серію.
Основні характеристики:
- стильний елегантний дизайн;
- дуже просторі сиденья для максимального комфорту;
- подушки сиденья і спинки включені;
- широкі плоскі підлокотники, що забезпечують стійку поверхню для напитків;
- виготовлений із прочного пластику, який стійкий до неблагоприятних атмосферних впливів;
- не вигорає на сонце;
- фактура поверхні має імітацію ротанга, тому не вимагає спеціального уходу, у відмінності від волокон натурального ротанга;
- не вимагає додаткового спеціального уходу, легко моется;
- легко складається.

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Keter |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Графит |
| Артикул | 230686 |
| Розмір стола | 77 х 57 х 42 см |
| EAN | 7290106930476 |
| Розмір упаковки | 120 х 82 х 62 см |
| Розмір крісла | 75 х 70 х 79 см |
| Розмір дивана | 128 х 70 х 79 см |
| Розміри | стілець (x 2): 75 x 70 x 79см; диван: 128 x 70 x 79 см; стіл: 77 x 57 x 42 см; |
- Цена: 18 000 ₴








