Набор пластиковой садовой мебели Kete Corfu Fiesta/Lyon 003501 графит (258973+258976+232300)
Естетичний і надзвичайно привабливий досуговий обідній гарнітур CORFU виготовлений з поліпропілену високої якості з декоративним ротанговим малюнком. Використання пластмаси дозволило досягти максимальної стійкості до погодних умов і комфортного і безпроблемного використання. Якщо ви знайдете хороший, практичний і недорогий набір для свого саду або тераси, то наш набір стане відмінним вибором.
В комплект входять 2 зручних крісла, 2 двомісних дивана і два позиційний стіл.
Весь виготовлений з поліпропілену високої якості коричневого відтінку з натуральною ротанговою структурою, ЕФЕКТ РОТАНГА!
Використання пластмаси дозволило отримати найкращу стійкість до погодних умов і УФ-вилученню.
Правильно профільовані, високі спинки характеризуються високим комфортом сиденья
Ліонський стіл – надзвичайно функціональне рішення, що дозволяє організувати простір з урахуванням потреб користувачів. Конструкція дозволяє сервувати стіл у 2-х варіантах: низький (кавовий) або високий (об'єднаний)
Для додаткового комфорту зручні і довговічні подушки на молні
Прочна конструкція і висока якість виготовлення дозволяють використовувати його кількість сезонів
Ідеально підходить для щоденного використання
Набір розчитан на легку , самостійну збірку.
крісло: ширина – 75 см, глибина – 70 см, висота – 79 см.
Диван: ширина – 128 см, глибина – 70 см, висота – 79 см.
Стіл: довжина – 116 см, глибина – 71 см, висота – 40 см (низький варіант), 65 см (високий варіант)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Keter |
| Страна производитель | Израиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Графит |
| Артикул | 003501 |
| Розмір стола | Висота - 40 - 65 см. Довжина - 116см. Ширина - 71 см |
| Розмір упаковки | 120х80х35 см (2уп), 120х73х13 см |
| Розмір крісла | 75х79х70 см |
| Розмір дивана | 128 x 70 x 79 см |
| Країна виробника | Ізраїль |
- Цена: 32 630 ₴








