Комплект пластикової садової меблів Corfu Love Seat Max+Duo Set +Melody Grafit (258975+258976+230668)
Corfu Fiesta Max 22660 - це меблева гарнітура з фактурною поверхнею, напоминающей ротанг, у складі якого входять: два крісла, дві трьохмісні софи і великий прямоугольний стіл.
Набір ідеально виконує функції меблів для прийому їжі. Він ідеальний в якості дизайнерського рішення для великих просторів, відмінно підходить для організації сімейного гриля або вечірки в саду.
Ідеально впишеться в інтер'єр ресторану, літнього кафе, дачі, тераси, великого балкона.
Мебель володіє міцністю і стійкістю до дії неблагоприятних погодних умов і УФ-лучей.
Corfu Fiesta пропонується в елегантній кольоровій гамі. Легко чистится, просто збирається.
Основні переваги садової вулиці меблі перед натуральним ротангом:- Багатообразие цветов и дизайна (вида плетения, типу пластика).
- Долговечность. Срок служби понад 20 років.
-
Практична, не вимагає складного уходу. Натуральним волокнам із ротанга потрібна щорічна обробка спеціальними засобами (покраска, обробка маслом).
-
Легко моется. Достаточно мити звичайну воду, як правило чисті засоби не потрібні.
- Легка, всі моделі розбірні, що дозволяє економити місце при транспортуванні та збереженні.
Основні характеристики Corfu Fiesta Max 22660
Два кресла, два двохмісних дивана, стіл Мелодія.
Колір: Графіт/Серий
Розміри:
- кресло: 75х70х79 см,
- диван 182х70х79 см,
- стол 161х95х75 см.
Упаковка:
- 120 х 80 х 42 см,
- 160,5 х 94,5 х 10 см,
- 120 х 80 х 42 см
Маса нетто: 56 кг.
Маса брутто: 68 кг

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Keter |
| Страна производитель | Израиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Графит |
| Артикул | 22660 |
| Розмір стола | 161 x 95 x 75 см |
| Розмір упаковки | 120х80х42 см (2шт), 1208х80х35 см, 164х95х10 см |
| Розмір крісла | 75 х 70 х 79 см |
| Розмір дивана | 182х70х79 см |
| Країна виробника | Ізраїль |
- Цена: 37 774 ₴









