Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шезлонг пластиковий Nardi Tortora Atlantico капучино/песок
Ергономічні форми, які рівномірно і еластично адаптуються до вагового навантаження, а також плавний дизайн. Шезлонг со структурою з армованої скловолоконної пластики і дишащей і змінної тканини. Спинка регулюється в чотирьох положеннях.
Виготовлений із стійкого до ультрафіолету скловолокна, поліпропілен, повністю оздоблений. Чехол з дишащей і змінної синтетичної тканини.
Характеристики
Тип лежака
Максимальна навантаження 200 кг
Матеріал основи пластик
Матеріал сиденья текстиль
Шезлонг штабелируется.
Регулювання нахилу: є
Виробництво: Італія

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Keter |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 555 |
| Вес | 16.5 кг |
| Высота | 35 см мм |
| Цвет | капучино |
| Розмір упаковки | 190 x 67 x 30 см |
| Розміри | 171/204х70х35 см |
| Ширина | 70 см см |
| Длина | 171/204 см см |
- Цена: 12 260 ₴











