
Полуторне ліжко без матраца Індіана 120х200 см дуб шутер у підліткову кімнату
- В наявності
- Код: 8004935
9 610 ₴
Односпальне ліжко Індіана JLOZ120 без ламелів та матраца з модульної системи Індіана. Цікавий дизайн, що імітує старе відполіроване дерево, з оригінальною формою ручок надають неповторного шарму. Корпус та фасади виконані з ламінованого ДСП у кольорі дуб шутер. Функціональний та закінчений вид елементів створюють закруглені металеві краї верхніх та нижніх кутів меблів. Елегантний та лаконічний дизайн, може використовуватися для створення комфортного та затишного оточення.
- Ширина - 123 см
- Висота - 80 см
- Глибина - 206 см
Розміри рекомендованого матраца та ламельної основи 120х200 см (матрац і ламелі замовляються окремо).
Кольори меблів у системі Індіана:
Каркас та фасади: дуб шутер

Технічні характеристики:
- Корпус: ЛДСП;
- Фасади: ЛДСП.
Ви можете вибрати потрібні елементи із системи Індіана:
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю в розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, меблі перевіряються на цілісність та комплектність;
- відправляємо Новою поштою;
- методи оплати: картою на сайті, кредит, оплата частинами, розрахунковий рахунок, на карту, накладний платіж по передоплаті 20%.
Гарантія та повернення:
- Якщо товар прибув пошкоджений, то у відділенні Вам потрібно оформити акт прийому-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. Після чого ми надсилаємо Вам нову заміну;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
* У комплекті йде інструкція для самостійного збирання або збирання майстром.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" представляє широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БРВ-Україна |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | полуторне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Ні |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 120х200 |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 120х200 |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 120 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 206 см |
| Ширина ліжка | 123 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 80 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Ізніжжя ліжка | ДСП ламінована |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір Корпусу/Фасаду | Дуб шутер |
- Ціна: 9 610 ₴







