Елегантний стілець M-190 - справжнє втілення стилю та сучасності. Спинка, сидіння та ніжки обтягнуті екологічною шкірою кольору айворі. Колір айворі, що нагадує ніжний відтінок слонової кістки, надає стільцю вишуканості та легкості, легко вписуючись у різні дизайнерські інтер'єри. Екошкіра, використана для оббивки, забезпечує м'якість та комфорт, одночасно будучи практичною та довговічною. Вона має приємну текстуру, стійку до зношування, і легко очищається, що робить цей стілець ідеальним для повсякденного використання. Добре продуманий дизайн та ретельно підібрані матеріали забезпечують комфортне та тривале використання.
Стілець зі штучної шкіри Vetro Mebel M-190 кольору айворі у вітальню
Розміри стільця:
- Загальна висота стільця
- 85.5 см; - Глибина сидіння
- 58.5 см; - Ширина стільця
- 51 см; - Висота ніжок стільця
- 45 см.
Доставка і оплата:
- стільці доставляються покупцю в розібраному вигляді, в заводській упаковці з інструкцією;
- перед відправкою, кожен стілець перевіряється на предмет цілісності;
- відправляємо Новою поштою та Делівері;
- способи оплати: на картку;
- якщо товар в наявності, оправлення на наступний день після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- замовлення від 10000 грн, відправляємо по передоплаті 10%.
Гарантія та повернення:
- Якщо товар прибув пошкоджений, то на відділенні Вам потрібно оформити акт прийому-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. Після чого ми надсилаємо Вам іншу позицію;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Стілець Вітро M-190 айворі зі шкірозамінника та металу
Стільці M-190 завдяки своєму стриманому дизайну, зручній посадці і міцної конструкції рекомендується для застосування не тільки в домашніх умовах, але і в офісах, кафе і барах.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Слонова кістка (ivory) |
| Виробник | Vetro Mebel |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип опор | 4 ніжки, Ніжки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 450 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 855 мм |
| Ширина | 510 мм |
| Глибина | 585 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8 |
| Обивний матеріал | штучна шкіра |
- Ціна: 6 660 ₴














