-13%Сучасне ліжко з м'яким узголів'ям Nikozja 160х200 см двоспальне з тканинною оббивкою світло-сірого кольору
- Під замовлення
- Код: NIKOZJAR160CBEC
Відправка з 20 квітня 202624 347 ₴
21 181,89 ₴
+380 (97) 690-05-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Елегантне двоспальне ліжко на ніжках Nikozja 160 з ламелями без матраца – це ідеальне поєднання естетики та функціональності, яке привносить атмосферу розкоші та комфорту у кожну спальню. Обтягнута меблевою тканиною світло-сірого кольору, яка надає сучасного та стильного вигляду і ідеально впишеться в будь-яку спальню. Добре продуманий дизайн та ретельно підібрані матеріали забезпечують комфортне та багаторічне використання.
Розміри рекомендованого матраца 160х200 см (матрац замовляється додатково).
- Ширина - 179 см
- Висота - 114 см
- Глибина - 217 см
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю новий, у розібраному вигляді та фабричному пакуванні з інструкцією та фурнітурою для самостійної збірки;
- перед відправкою, товар перевіряється на цілісність;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, сплата частинами, в кредит, безготівково та післяплатою по передоплаті у 10%;
- якщо товар є в наявності, відправка протягом 1-3 днів після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "під замовлення" - термін доставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Двоспальне ліжко на ніжках Сигнал Нікосія світло-сіра з тканини та дерева
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Китай |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Колір | Світло-сірий |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Основа | Ламелі |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 217 см |
| Ширина ліжка | 179 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 114 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | натуральне дерево |
| Узголів'я ліжка | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 70 |
| Об'ємна вага | 0.694 м. куб |
| Максимальне навантаження по вазі, кг | 240 |
| Обивний матеріал | тканина |
- Ціна: 21 181,89 ₴




