-13%Ліжко полуторне з м'яким узголів'ям Sierra 120х200 см бежевий велюр на ніжках кольору дуб
- Під замовлення
- Код: SIERRAV120BED
Відправка з 16 квітня 202612 053 ₴
10 486,11 ₴
+380 (97) 690-05-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Полуторне ліжко Sierra 120 від польської компанії Signal із ламелями. Оббита приємною на дотик велюровою тканиною бежевого кольору, яка ніжно блищить на світлі, що надає їй привабливого вигляду, доступна в інших кольорах. Ніжки виготовлені із дерева в натуральному кольорі. Завдяки своєму мінімалістичному стилю, ця модель легко впишеться у будь-які сучасні інтер'єри
Розміри рекомендованого матраца 120х200 см (матрац замовляється додатково).
- Ширина - 126 см
- Висота - 91 см
- Глибина - 213 см
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю новий, у розібраному вигляді та фабричному пакуванні з інструкцією та фурнітурою для самостійної збірки;
- перед відправкою, товар перевіряється на цілісність;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, сплата частинами, в кредит, безготівково та післяплатою по передоплаті у 10%;
- якщо товар є в наявності, відправка протягом 1-3 днів після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "під замовлення" - термін доставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Полуторне ліжко на ніжках Сигнал Сьєрра бежеве з велюру та дерева
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Китай |
| Тип ліжка | полуторне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 120х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий, Дуб |
| Колір | Бежевий |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 120х200 |
| Основа | Ламелі |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 120 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 213 см |
| Ширина ліжка | 126 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 91 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | натуральне дерево |
| Узголів'я ліжка | натуральне дерево |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 35.3 |
| Об'ємна вага | 0.213 м куб. |
| Максимальне навантаження по вазі, кг | 120 |
- Ціна: 10 486,11 ₴





