
Вузька шафа пенал Чос REG1D1S 62 см дуб тахо з чорними рамками на фасаді на ніжках у стилі лофт
- В наявності
- Код: 20006742
6 539 ₴
Шафа пенал на ніжках Чос REG1D1S з висувною шухлядою з модульної системи Чос стане оптимальним рішенням для облаштування сучасного інтер'єру. Корпус та фасади виконані з ламінованого ДСП у кольорі дуб тахо. Двері відчиняються в ліву або праву сторону в залежності від установки петель у процесі складання. Прості форми, раціональний дизайн, лаконічність, сучасна функціональність характерні для меблів у стилі лофт. Стильні ручки підкреслюють геометричність елементів меблів, а деревовидні кольори та текстури вдало доповнюються контрастними рамками.
- Ширина - 62 см
- Висота – 193 см
- Глибина – 59 см
Технічні характеристики:
- Корпус та фасади: ЛДСП;
- Напрямні: роликові Gamet;
- Петлі: Samet.
Ви можете вибрати потрібні елементи із системи Чос:
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю в розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, меблі перевіряються на цілісність та комплектність;
- відправляємо Новою поштою;
- методи оплати: картою на сайті, кредит, оплата частинами, розрахунковий рахунок, на карту, накладний платіж по передоплаті 20%.
Гарантія та повернення:
- Якщо товар прибув пошкоджений, то у відділенні Вам потрібно оформити акт прийому-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. Після чого ми надсилаємо Вам нову заміну;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
* У комплекті йде інструкція для самостійного збирання або збирання майстром.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" представляє широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | модульний |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Так |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 1 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 1 шт. |
| Наявність дзеркала | не передбачено |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Тахо, Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 62 мм |
| Глибина шафи | 59 мм |
| Висота шафи | 193 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Полиця для взуття | 1 шт. |
| Полиця для білизни | 3 |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
- Ціна: 6 539 ₴





