
Комод з дверцятами та шухлядами Чос KOM2D3S 136 см дуб тахо з чорними рамками на фасаді на ніжках у стилі лофт
- В наявності 9 од.
- Код: 20006718
9 310 ₴
Комод на ніжках Чос KOM2D3S з двома дверцятами та трьома висувними шухлядами з модульної системи Чос стане оптимальним рішенням для облаштування сучасного інтер'єру. Корпус та фасади виконані з ламінованого ДСП у кольорі дуб тахо. Двері відчиняються в ліву або праву сторону в залежності від установки петель у процесі складання. Прості форми, раціональний дизайн, лаконічність, сучасна функціональність характерні для меблів у стилі лофт. Стильні ручки підкреслюють геометричність елементів меблів, а деревовидні кольори та текстури вдало доповнюються контрастними рамками.
- Ширина - 136 см
- Висота – 87 см
- Глибина – 39 см
Технічні характеристики:
- Корпус та фасади: ЛДСП;
- Напрямні: роликові Gamet;
- Петлі: Samet.
Ви можете вибрати потрібні елементи із системи Чос:
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю в розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, меблі перевіряються на цілісність та комплектність;
- відправляємо Новою поштою;
- методи оплати: картою на сайті, кредит, оплата частинами, розрахунковий рахунок, на карту, накладний платіж по передоплаті 20%.
Гарантія та повернення:
- Якщо товар прибув пошкоджений, то у відділенні Вам потрібно оформити акт прийому-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. Після чого ми надсилаємо Вам нову заміну;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
* У комплекті йде інструкція для самостійного збирання або збирання майстром.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" представляє широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Тахо, Чорний |
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 136 см |
| Глибина комода | 39 см |
| Висота комода | 87 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
- Ціна: 9 310 ₴






