
Кресло Атлант Пластик Рич M-1 (Tilt) Мисти Грей + Беж
- Под заказ
- Код: АТЛАНТ пл р 2к
Отправка с 11 мая 20267 842 ₴
+380 (97) 690-05-20
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Комфортне та стильне крісло Richman Атлант Пластик Річ призначене для домашнього кабінету або офісу, забезпечуючи правильну поставу та зменшуючи навантаження на м’язи і хребет. Його спинка з вигнутою формою та інтегрованою підтримкою спини та попереку забезпечує ергономічність. Крісло має високу міцність до 120 кг і може бути обтягнуте екошкірою або тканиною, ідеально підійде для будь-якого інтер’єру. Також воно оснащене зручними пластиковими підлокітниками та гумовими роликами для безшумного переміщення.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Richman |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота виробу в верхньому положенні: | 1220 мм |
| Висота виробу в нижньому положенні: | 1140 мм |
| Висота від підлоги до підлокітників в верхньому положенні: | 700 мм |
| Висота від підлоги до підлокітників в нижньому положенні: | 620 мм |
| Высота подлокотников | 260 мм см |
| Висота сидіння в верхньому положенні: | 540 мм |
| Висота сидіння в нижньому положенні: | 460 мм |
| Высота спинки | 740 мм |
| Відстань між підлокітниками: | 500 мм |
| Габарити упаковки: | 950 x 650 x 700 мм |
| Глибина виробу: | 580 мм |
| Глубина сиденья | 470 мм |
| Довжина підлокітників: | 400 мм |
| Код УКТЗЕД | 9401 |
| Колеса | Прогумовані |
| Цвет обивки | Флай 2230 + 2207 |
| Комплектація виробу: | Атлант Пластик Річ |
| Матеріал оббивки: | Екошкіра Флай |
| Механизм качания | Посилений M-1 (Tilt) |
| Мoдель | Атлант |
| Об'єм упаковки: | 0,43 м3 |
| Подлокотники | Пластикові із м'якими накладками |
| Крестовина | Пластикова |
| Ширина изделия | 600 мм |
| Ширина сиденья | 500 мм |
- Цена: 7 842 ₴


