
Кресло Токен Хром M-1 (Tilt Сетка черная + сетка серая
- Под заказ
Отправка с 11 мая 20267 787 ₴
+380 (97) 690-05-20
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Крісло Richman Токен — є сучасним ергономічним кріслом для будь-якого використання чи то в офісі, чи вдома. Сітчастий матеріал використаний для виготовлення спинки та підголівника, що забезпечує дихання тіла під час користування кріслом.
Підголівник та поперекова підтримка, яка розташована на спинці, мають налаштування за висотою. Сидіння просторе та має приємну «м’яку» посадку. Крісло оснащене пластиковими підлокітниками, які мають сучасний дизайн та стануть у нагоді, коли потрібно відпочити рукам від роботи.
Механізм M-1 (Tilt) дає змогу поєднувати зручне сидіння крісла з хромованою хрестовиною, яка виготовлена з міцного металу. Висоту крісла можна налаштувати з допомогою пневматичного патрона 3-го класу, що забезпечує стійкість та комфорт під час роботи за столом.
Наявність гумового покриття на роликах забезпечить додатковий захист підлоги від подряпин під час переміщення крісла.
Зауважте, що крісло постачається в розібраному вигляді. У комплект постачання входить усе необхідне для збірки, яка не займає багато часу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Richman |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес изделия | 14 кг |
| Висота виробу в верхньому положенні: | 1250 мм |
| Висота виробу в нижньому положенні: | 1150 мм |
| Висота від підлоги до підлокітників в нижньому положенні: | 650 мм |
| Висота від підлоги до підлокітників верхньому положенні: | 750 мм |
| Высота подголовника | 180 - 210 мм |
| Высота подлокотников | 280 мм см |
| Висота сидіння в верхньому положенні: | 550 мм |
| Висота сидіння в нижньому положенні: | 450 мм |
| Высота спинки | 730 мм |
| Відстань між підлокітниками: | 470 мм |
| Глибина виробу: | 570 мм |
| Глубина сиденья | 520 мм |
| Довжина підлокітників: | 250 мм |
| Допустимая нагрузка | 150 кг |
| Код УКТЗЕД | 9401390000 |
| Колеса | Прогумовані |
| Цвет обивки | Чорний + Сірий |
| Комплектація виробу: | Токен Хром |
| Матеріал оббивки: | Тканина Сітка |
| Механизм качания | Посилений M-1 (Tilt) |
| Мoдель | Токен |
| Об'єм упаковки: | 0,24 м3 |
| Подголовник | М'який, пластиковий, з регулюванням за висотою |
| Подлокотники | Пластикові, посилені |
| Крестовина | Хромована, посилена металева |
| Ширина изделия | 630 мм |
| Ширина підголівника: | 330 мм |
| Ширина сиденья | 490 мм |
- Цена: 7 787 ₴








