
Кресло Флеш Ю Пластик М-1 (Tilt) Сетка черная + серая
- Под заказ
Отправка с 11 мая 20264 496 ₴
+380 (97) 690-05-20
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Крісло Richman Флеш Ю Пластик – якісне офісне крісло в сучасному стилі. Вдале поєднання інноваційних матеріалів і ергономічної форми спинки зумовили популярність цього крісла.
Оббивка крісла виконана з повітропроникної тканини та нейлонової сітки. Сама спинка виконана з міцного пластику та має правильні ергономічні форми, тому працювати в цьому кріслі буде зручно та комфортно.
Підлокітники виконані з посиленого пластику та мають продуману вигнуту форму, що дозволяє зручно розмістити на них руки. Пластикова хрестовина оснащена обгумованими роликами, що дозволяє безшумно і безпечно пересувати крісло по різних поверхнях, не боячись їх пошкодити.
На додаток ця модель оснащена посиленим механізмом гойдання М1 (Tilt).
Зауважте, що крісло постачається в розібраному вигляді. В комплект постачання входить все необхідне для збірки, яка не займає багато часу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Richman |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота виробу в верхньому положенні: | 990 мм |
| Висота виробу в нижньому положенні: | 810 мм |
| Висота від підлоги до підлокітників в нижньому положенні: | 670 мм |
| Висота від підлоги до підлокітників верхньому положенні: | 750 мм |
| Высота подлокотников | 290 мм см |
| Висота сидіння в верхньому положенні: | 560 мм |
| Висота сидіння в нижньому положенні: | 480 мм |
| Высота спинки | 480 мм |
| Відстань між підлокітниками: | 450 мм |
| Глибина виробу: | 540 мм |
| Глубина сиденья | 460 мм |
| Довжина підлокітників: | 370 мм |
| Код УКТЗЕД | 9401 |
| Колеса | Прогумовані |
| Цвет обивки | Сітка чорна + сіра |
| Комплектація виробу: | Флеш Ю Пластик |
| Матеріал оббивки: | Тканина Сітка |
| Механизм качания | Посилений M-1 (Tilt) |
| Мoдель | Флеш Ю |
| Подлокотники | Пластикові, посилені |
| Крестовина | Пластикова |
| Ширина изделия | 570 мм |
| Ширина сиденья | 460 мм |
- Цена: 4 496 ₴





