
Стильні стільці для кухні Willy чорна екошкіра з металевими ніжками кольору дуб золотий
- В наявності 1 од.
- Код: ME.WILLY/CZ/E/K
4 174 ₴
+380 (97) 690-05-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний стілець Willy – втіленням сучасного комфорту та естетики. Спинка та сидіння обтягнуті екологічною шкірою чорного кольору. Підлокітники, інтегровані з ніжками, виготовлені зі сталі та пофарбовані порошковою фарбою у колір дуб золотий. Дана модель стане чудовим вибором для стильної їдальні або елегантної вітальні. Буде чудово виглядати в скандинавських, сучасних та мінімалістських інтер'єрах.
Стілець з напівкруглою спинкою Willy чорна екошкіра на металевих ніжках кольору дуб золотий у вітальню
Розміри стільця:
- Загальна висота стільця
- 81 см; - Глибина сидіння
- 58 см; - Ширина стільця
- 56 см; - Висота ніжок стільця
- 49 см.
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю новий, у розібраному вигляді та фабричному пакуванні з інструкцією та фурнітурою для самостійної збірки;
- перед відправкою, товар перевіряється на цілісність;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, сплата частинами, в кредит, безготівково та післяплатою по передоплаті у 10%;
- якщо товар є в наявності, відправка протягом 1-3 днів після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "під замовлення" - термін доставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Стілець з підлокітниками Віллі чорний та дуб золотий з екошкіри та сталі
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Колір оббивки | Чорний |
| Виробник | MEBEL ELITE |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип опор | 4 ніжки, Ніжки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | сталь покрита фарбою |
| Підлокітник | сталь покрита фарбою |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 490 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 810 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Глибина | 580 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір ніжок | Дуб золотий |
| Матеріал ніжок | Сталь з порошковим фарбуванням |
| Матеріал оббивки | Екокожа |
- Ціна: 4 174 ₴











