
Ліжко полуторне металеве Griffin 120х200 см біле з ламелями без матраца в сучасному стилі
- Під замовлення
- Код: ME.GRIFFIN/120/B/LOZ
Відправка з 12 квітня 20266 904 ₴
Односпальне ліжко з ламелями Griffin 120 без матраца - справжній шедевр, який перетворить вашу спальню на оазис стилю та комфорту. Виготовлена із сталі та пофарбована порошковою фарбою в білий колір, доступна в іншому кольорі. Мінімалістський дизайн, підкреслений білим оздобленням, привносить в інтер'єр гармонію та умиротворення. Металеві елементи, оздоблені витонченими деталями, додають нотку вишуканості. Завдяки своєму універсальному зовнішньому вигляду ліжко чудово вписується в багато інтер'єрів, як сучасні, так і класичні, приносячи в них легкість та свіжість.
Розміри рекомендованого матраца 120х200 см (матрац замовляється додатково).
- Ширина – 128 см
- Висота – 83.5 см
- Глибина – 210 см
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю новий, у розібраному вигляді та фабричному пакуванні з інструкцією та фурнітурою для самостійної збірки;
- перед відправкою, товар перевіряється на цілісність;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, сплата частинами, в кредит, безготівково та післяплатою по передоплаті у 10%;
- якщо товар є в наявності, відправка протягом 1-3 днів після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "під замовлення" - термін доставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Ліжко полуторка Гріфін біле з металу
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали;
- фактичний колір товару може відрізнятися від кольору на фото.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MEBEL ELITE |
| Країна виробник | Китай |
| Тип ліжка | полуторне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 120х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Колір | Білий |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 120х200 |
| Вид ліжка | одноярусне ліжко |
| Основа | Ламелі |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 120 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 210 см |
| Ширина ліжка | 128 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 83.5 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | сталь |
| Узголів'я ліжка | сталь |
| Ізніжжя ліжка | метал |
| Ніжки | сталь |
- Ціна: 6 904 ₴












