
Полуторне ліжко 140х200 см Ванесса-1 бірюзове з підйомним механізмом та м'якою оббивкою
- В наявності
23 042 ₴
Полуторне ліжко Ванесса 1 з підйомним механізмом - справжній шедевр, який перетворить вашу спальню на оазис стилю та комфорту. Обтягнута велюровою тканиною бірюзового кольору. Крім привабливого дизайну, ліжко має місце для зберігання постільних речей. Універсальний дизайн дозволяє вписатися в багато інтер'єрів, а ретельно підібрані матеріали забезпечують комфортне та багаторічне використання. Різні комбінації тканини дозволять підібрати варіант для будь-якого інтер'єру.
Розміри рекомендованого матраца 140х200 см (матрац замовляється окремо).
- Ширина – 166 см
- Висота – 85 см
- Глибина - 243 см
Кольори тканини:

Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю в розібраному вигляді, у заводському пакуванні;
- перед відправленням, меблі перевіряються на цілісність;
- відправляємо Новою поштою;
- методи оплати: картою на сайті, на картку, кредит, оплата частинами, розрахунковий рахунок, накладний платіж по передоплаті 20%;
- якщо товар є у наявності на фабриці, відправлення раз в тиждень;
- якщо товар "під замовлення" - то за погодженням дати виготовлення на фабриці.
Гарантія та повернення:
- Якщо товар прибув пошкоджений, то у відділенні Вам потрібно оформити акт прийому-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. Після чого ми надсилаємо Вам нову заміну;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
* У комплекті йде інструкція для самостійного збирання або збирання майстром.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" представляє широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | полуторне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Так |
| Розміри рекомендованого матраца | 140х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Бірюзовий |
| Колір | Бірюзовий |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 140*200 |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 140 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 243 см |
| Ширина ліжка | 166 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 85 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Додаткові характеристики ліжка | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
- Ціна: 23 042 ₴













