
Зелені вельветові стільці M-240 ігуана з підлокітниками на чорних металевих ніжках
- Готово до відправки
- Код: M-240-iguana/black
4 275 ₴
+380 (97) 690-05-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Елегантний стілець з підлокітниками M-240 – елегантний акцент для сучасного інтер'єру.Спинка та сидіння обтягнуті вельветовою тканиною кольору білий антик, доступний в іншому кольорі. Профільовані ніжки виготовлені з металу та пофарбовані порошковою фарбою у чорний колір. Оббивка з рубчастого велюру глибокого відтінку ігуана виглядає розкішно і приємно на дотик. Текстура тканини додає обсягу та елегантності, створюючи атмосферу розкоші у будь-якому інтер'єрі. Завдяки своїм ергономічним пропорціям стілець ідеально підходить для сучасних інтер'єрів, де важливі як комфорт, так і стильний зовнішній вигляд.
Стілець з підлокітниками в стилі лофт M-240 ігуана з вельветовою оббивкою на металевих ніжках у вітальню
Розміри стільця:
- Загальна висота стільця
- 85 см; - Глибина сидіння
- 58 см; - Ширина стільця
- 58 см; - Висота ніжок стільця
- 50.5 см.
Доставка і оплата:
- стільці доставляються покупцю в розібраному вигляді, в заводській упаковці з інструкцією;
- перед відправкою, кожен стілець перевіряється на предмет цілісності;
- відправляємо Новою поштою та Делівері;
- способи оплати: на картку;
- якщо товар в наявності, оправлення на наступний день після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- замовлення від 10000 грн, відправляємо по передоплаті 10%.
Гарантія та повернення:
- Якщо товар прибув пошкоджений, то на відділенні Вам потрібно оформити акт прийому-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. Після чого ми надсилаємо Вам іншу позицію;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Зелений, Чорний |
| Колір оббивки | Зелений |
| Виробник | Vetro Mebel |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Тип опор | 4 ніжки, Ніжки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 505 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 850 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Глибина | 580 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 7.95 |
| Колір стільця | Ігуана, чорний |
- Ціна: 4 275 ₴













