
Біло-чорне полуторне ліжко Мія 140х200 см німфеа альба та бетон темний з ламелями для дорослого
- В наявності
6 993 ₴
Полуторне ліжко Мія 140 без матраца від українського виробника Світ меблів з модульної системи Мія вражає не лише функціональністю, а й стилем. Корпус та фасади виготовлені з ламінованого ДСП у двох кольорах: німфеа альба та бетон темний. Добре продуманий дизайн, ідеальне поєднання кольорів та ретельно підібрані матеріали забезпечують комфортне та тривале використання.
Розміри рекомендованого матраца 140х200 см (матрац замовляється додатково).
- Ширина – 145 см
- Висота – 98 см
- Глибина – 206.5 см
Колір шафи Мія:


Технічні характеристики:
- Корпус та фасади: ЛДСП.
Ви можете обрати потрібні елементи з системи Мія:
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю в розібраному вигляді, у заводському пакуванні;
- перед відправленням, меблі перевіряються на цілісність;
- відправляємо Новою поштою;
- методи оплати: картою на сайті, на картку, кредит, оплата частинами, розрахунковий рахунок, накладний платіж по передоплаті 20%;
- якщо товар є у наявності на фабриці, відправлення раз в тиждень;
- якщо товар "під замовлення" - то за погодженням дати виготовлення на фабриці.
Гарантія та повернення:
- Якщо товар прибув пошкоджений, то у відділенні Вам потрібно оформити акт прийому-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. Після чого ми надсилаємо Вам нову заміну;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
* У комплекті йде інструкція для самостійного збирання або збирання майстром.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" представляє широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | полуторне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 140х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Німфеа альба |
| Колір | Білий |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 140*200 |
| Основа | Ламелі |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 140 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 206.5 см |
| Ширина ліжка | 145 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 98 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики ліжка | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
| Колір Корпусу/Фасаду | Німфеа альба/Бетон темний |
- Ціна: 6 993 ₴




