
М'які стільці для вітальні K-365 темно-синій оксамит з високою спинкою та чорними металевими ніжками
- Під замовлення
- Код: V-CH-K/365-KR-GRANATOWY
Відправка з 12 квітня 20263 653 ₴
Елегантний стілець K-365 від польської компанії Halmar приваблює своїм дизайном. Спинка та сидіння обтягнуті оксамитовою тканиною темно-синього кольору, доступні в інших кольорах. Елегантне прострочення на спинці додає шарму. Витончені ніжки виготовлені зі сталі та пофарбовані порошковою фарбою у чорний колір. Добре продуманий дизайн, ідеальне поєднання кольорів та ретельно підібрані матеріали забезпечують комфортне та тривале використання. Завдяки приглушеній колірній гамі він чудово виглядатиме в інтер'єрах оформлених у стилі лофт.
Стілець оксамитовий K-365 темно-синій на чорних металевих ніжках у сучасному стилі
Розміри стільця:
- Загальна висота стільця
- 90 см; - Глибина сидіння
- 57 см; - Ширина стільця
- 52 см; - Висота ніжок стільця
- 46 см.
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, кредит, розрахунковий рахунок, оплата частинами;
- якщо товар є в наявності, оправлення на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 10%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн. за одиницю відправляються після 10% передоплати.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
М'який стілець з високою спинкою K-365 темно-синій та чорний з оксамиту та сталі
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Синій, Чорний |
| Колір оббивки | Темно-синій |
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Тип опор | 4 ніжки, Ніжки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | сталь покрита фарбою |
| Обивний матеріал | Оксамит |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 460 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 900 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Глибина | 570 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 9 |
| Об'ємна вага | 0.111 м. куб |
| Матеріал ніжок | Сталь з порошковим фарбуванням |
- Ціна: 3 653 ₴





