
Стільці з круглим сидінням K-587 бежевий оксамит із чорними металевими ніжками в стилі лофт
- Під замовлення
- Код: V-CH-K/587-KR-BEŻOWY
Відправка з 12 квітня 20263 906 ₴
+380 (97) 690-05-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Елегантний стілець з напівкруглою спинкою K-587 захоплює своєю витонченою чарівністю. Спинка та сидіння обтягнуті оксамитовою тканиною бежевого кольору, доступні в інших кольорах. Витончені ніжки виготовлені зі сталі та пофарбовані порошковою фарбою у чорний колір. Представлена модель чудово впишеться як у сучасний, мінімалістський, так і більш класичний інтер'єр. Добре продуманий дизайн та ретельно підібрані матеріали забезпечують комфортне та тривале використання.
Стілець із напівкруглою спинкою K-587 бежевий з оксамитовою оббивкою на чорних металевих ніжках
Розміри стільця:
- Загальна висота стільця
- 77 см; - Глибина сидіння
- 58 см; - Ширина стільця
- 60 см; - Висота ніжок стільця
- 50 см.
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, розрахунковий рахунок;
- якщо товар є в наявності, оправлення на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн. за одиницю відправляються після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Стілець з м'якою оббивкою K-587 бежевий та чорний з оксамиту та сталі
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий, Чорний |
| Колір оббивки | Бежевий |
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Тип опор | 4 ніжки, Ніжки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | сталь покрита фарбою |
| Обивний матеріал | Велюр, Оксамит |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 500 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 770 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 580 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'ємна вага | 0.095 м куб. |
| Вага (кг) | 7 |
| Матеріал ніжок | Сталь з порошковим фарбуванням |
- Ціна: 3 906 ₴













