
Стільці з каретною стяжкою Miya бежевий оксамит з високою спинкою та чорними дерев'яними ніжками
- Під замовлення
- Код: V-CH-MIYA-KR-BEŻOWY
Відправка з 12 квітня 20266 461 ₴
Розкішний стілець Miya від польської компанії Halmar ідеальний предмет меблів для сучасної кухні, їдальні або просторої вітальні. Спинка та сидіння обтягнуті оксамитовою тканиною сірого кольору, доступні в інших кольорах. Ніжки виготовлені з каучукового дерева та пофарбовані порошковою фарбою у чорний колір. Декоративне оздоблення надає шарму та індивідуальності. Добре продуманий дизайн, ідеальне поєднання кольорів та ретельно підібрані матеріали забезпечують комфортне та тривале використання. Стілець відмінно підійде як для сучасного інтер'єру, так і для інтер'єру в стилі лофт або гламур.
Розкішний стілець з високою спинкою Miya бежевий оксамит на чорних дерев'яних ніжках у їдальні
Розміри стільця:
- Загальна висота стільця
- 100 см; - Глибина сидіння
- 60 см; - Ширина стільця
- 54 см; - Висота ніжок стільця
- 53 см.
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, розрахунковий рахунок;
- якщо товар є в наявності, оправлення на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн. за одиницю відправляються після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Стілець з високою спинкою Мія бежевий та чорний з дерева та оксамиту
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий, Чорний |
| Колір оббивки | Бежевий |
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Тип опор | 4 ніжки, Ніжки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Спинка | дерев'яний брус |
| Сидіння | дерев'яний брус |
| Обивний матеріал | Оксамит, Велюр |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 530 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 1000 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'ємна вага | 0.139 м куб. |
| Вага (кг) | 9.8 |
| Матеріал ніжок | Каучукове дерево |
- Ціна: 6 461 ₴













