
Металеве ліжко полуторка Linda 140х200 см чорне в стилі ретро
- Під замовлення
- Код: V-CH-LINDA_140-LOZ-CZARNY
Відправка з 12 квітня 20267 791 ₴
+380 (97) 690-05-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Полуторне ліжко Linda 140 від польської компанії Halmar із ламелями без матраца. Каркас ліжка виготовлений із сталі та пофарбований порошковою фарбою у чорний колір. Добре продуманий дизайн та ретельно підібрані матеріали забезпечують комфортне та багаторічне використання. Дана модель не тільки гарантує комфортний та безпечний сон, але й ідеально доповнить спальню, оформлену у стилі модерн, мінімалізм або лофт.
Розміри рекомендованого матраца 140х200 см (матрац замовляється додатково).
- Ширина - 145 см
- Висота - 93 см
- Глибина - 209 см
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, розрахунковий рахунок;
- якщо товар є в наявності, оправлення на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн. за одиницю відправляються після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Ліжко полуторне Лінда чорне зі сталі
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Китай |
| Тип ліжка | полуторне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 140х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Колір | Чорний |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 140*200 |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 140 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 209 см |
| Ширина ліжка | 145 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 93 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | сталь |
| Узголів'я ліжка | сталь |
| Ніжки | сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 25.4 |
| Об'ємна вага | 0,156 м.куб |
- Ціна: 7 791 ₴







