
Ліжко з підйомним механізмом Padva 140х200 см сіра тканина полуторна з м'яким узголів'ям
- Під замовлення
- Код: V-CH-PADVA_140-LOZ-POPIEL
Відправка з 12 квітня 202620 882 ₴
Двоспальне ліжко з підйомним механізмом Padva 140 – справжній ключ до царства комфортного сну, що поєднує елегантність дизайну та комфорт. Каркас ліжка обтягнутий меблевою тканиною сірого кольору. Завдяки підйомному механізму можна легко отримати доступ до просторого відділення для зберігання, в якому можна розмістити ковдри, подушки та інші текстильні вироби. Це практичне рішення дозволить вам заощадити місце та підтримувати порядок у спальні. Універсальний візуальний дизайн органічно впишеться в інтер'єр спальні.
Розміри рекомендованого матраца 140х200 см (матрац замовляється додатково).
- Ширина - 150 см
- Висота - 90 см
- Глибина - 214 см
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, розрахунковий рахунок;
- якщо товар є в наявності, оправлення на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн. за одиницю відправляються після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Полуторне ліжко з підйомним механізмом Падва сіра з дерева та тканини
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Китай |
| Тип ліжка | полуторне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Так |
| Розміри рекомендованого матраца | 140х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Колір | Сірий |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 214 см |
| Ширина ліжка | 170 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 86 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | натуральне дерево |
| Узголів'я ліжка | натуральне дерево |
| Обивний матеріал | Оксамит |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'ємна вага | 0,440 м.куб |
| Вага (кг) | 74 |
- Ціна: 20 882 ₴








