-13%Кавовий столик круглий Salo B 50 см під білий мармур з керамічною стільницею у стилі мінімалізм
- Під замовлення
- Код: SALOBB
Відправка з 18 квітня 20264 800 ₴
4 176 ₴
+380 (97) 690-05-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Круглий кавовий столик Salo B - синонім елегантності та сучасного стилю в їхньому найкращому прояві. Біла глянсова керамічна стільниця з мармуровим ефектом привертає увагу своєю вишуканою та унікальною текстурою. Металева ніжка білого кольору з характерною карбованою текстурою вирізняється не лише своєю естетичною привабливістю, а й оригінальністю. Дана модель поєднує в собі функціональність та сучасний дизайн, стаючи практичним та естетичним доповненням будь-якої вітальні.
- Діаметр – 50 см
- Висота – 49 см
Доставка та оплата:
- товар доставляється покупцеві в розібраному вигляді, у заводському пакованні;
- перед відправленням товар перевіряється на предмет цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: картою на сайті, розрахунковий рахунок;
- якщо товар є, оправа на наступний день, після замовлення (понеділок — п'ятниця);
- якщо товар "Під замовлення" — термін постачання 10-14 робочих днів із моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн за одиницю вирушають після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- Під час отримання товару, потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передавання, де в деталях описати пошкодження, які є, включно з ушкодженням на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми відправляємо Вам нову позицію або деталь;
- Якщо, у разі отримання Ви не оглядали товар, а вдома виявилися ушкодження, це не буде вважатися гарантійним випадоком.
Кавовий столик мінімалізм Сало білий мармур із кераміки та металу
- функціональність, довговічність, зносостійкість і унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтеся до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Китай |
| Форма стільниці | кругла |
| Тип опор | 1 опора |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Білий мармур |
| Колір | Білий мармур |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Колір каркасу | Білий |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Ні |
| Регулювання розміру стільниці | Ні |
| Трансформація столика в обідній стіл | Ні |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | Кераміка |
| Каркас, ніжки | сталь покрита фарбою |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 500 мм |
| Глибина столика | 500 мм |
| Висота столика | 490 мм |
| Вага столика | 10.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'ємна вага | 0.112 м. куб |
- Ціна: 4 176 ₴












