
Ліжко двоспальне лдсп Лондон 160х200 см кашемір та антрацит з ламелями без матраца
- В наявності
- Код: 20007132
9 080 ₴
Двоспальне ліжко Лондон 160 без матраца з лемельною основою з модульної системи Лондон ідеально впишеться у будь-який сучасний інтер'єр. Корпус та фасади виготовлені з ламінованого ДСП у двох кольорах: кашемір та антрацит. Мінімалістський дизайн привносить в інтер'єр гармонію та умиротворення.Завдяки своєму універсальному зовнішньому вигляду ліжко чудово вписується в багато інтер'єрів, як сучасні, так і класичні, приносячи в них легкість та свіжість.Ретельно підібрані матеріали забезпечують комфортне та тривале використання.
Розміри рекомендованого матраца 160х200 см (матрац замовляється додатково).
- Ширина – 165 см
- Висота – 95 см
- Глибина – 210 см
Технічні характеристики:
- Корпус та фасади: ЛДСП.
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- cпособи оплати: карткою на сайті, кредит, розрахунковий рахунок, оплата частинами, післяплата за передоплатою 20%.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару у відділенні необхідно обов'язково оглянути на предмет цілісності упаковки та товару;
- Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, зробити фото упаковки та пошкодженої деталі з усіх боків. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося пошкодження, це не буде вважатися гарантійним випадком.
* У комплекті йде інструкція для самостійного збирання або збирання майстром.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" представляє широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит, Кашемір |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Основа | Ламелі |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 210 см |
| Ширина ліжка | 165 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 95 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Ізніжжя ліжка | ДСП ламінована |
| Додаткові характеристики ліжка | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
- Ціна: 9 080 ₴








